Connect with us

Gyvenimas

Kokius gyvūnus randate čia? Pirmasis čia matytas gyvūnas atskleidžia, koks tu esi žmogus

Mes visada stengiamės sužinoti daugiau apie save ir labai dažnai atrandame absoliučiai nenuspėjamus savo charakterio bruožus. Gyvūnai, kuriuos renkamės ir renkamės, taip pat gali daug pasakyti apie mūsų asmenybę ir mąstymą. Čia rasite daugiau įdomių dalykų apie save.

„Bright Side“ nori suteikti jums galimybę išlaikyti neįprastą testą. Pažvelkite ir per ilgai negalvodami apibrėžkite, kurį gyvūną matote pirmiausia.

1. Tigras

Pirmasis čia matytas gyvūnas atskleidžia, koks tu esi žmogus

Tigras personifikuoja energiją ir galią. Šis asmenybės tipas turi karšto charakterio charakterį ir dažnai gali būti maištininkas prieš kitą netoliese esantį alfa. Tigras yra opozicionierius ir kartais gali būti nedisciplinuotas. Dėl savo didelių tikslų ir užmojų šis gyvūnas gali pasiekti didelę sėkmę gyvenime, ypač kai klauso protingų patarimų ir neignoruoja kitų nuomonės.

Tačiau, kaip ir daugelis alfa asmenybių, šis tipas ne visada yra patikimas. Tigrai gali rizikuoti, kad yra neapgalvoti, o tai gali sukelti nelaimę. Daugelis žmonių, kurie neturi stiprios valios, negali išlaikyti tigro magnetizmo ir tiesiog sekti juo iš pagarbos. Tigrams yra gerai išmokti mąstyti prieš imantis veiksmų ir suprasti, kad jie taip pat gali klysti.

2. Erelis

Pirmasis čia matytas gyvūnas atskleidžia, koks tu esi žmogus

Ereliai išsikelia ambicingus tikslus ir daro viską, kas įmanoma jiems pasiekti. Šio tipo vyrai ir moterys yra kilnūs ir rūpinasi žmonėmis, kuriems reikia jų pagalbos. Jie visada ginsis už tai, kas neteisėtai įžeistas ar patyčias. Galite pasikliauti jais ir jų sprendimais.

Šio tipo atstovai nebijo smerkimo ir pajuokos. Jie pasitiki savimi ir nepervertina ir neįvertina savęs. Ereliai turi labai rimtą požiūrį į šeimą ir nesituokia dėl emocijų. Šis tipas nori atvirai reikšti savo nuomonę, tačiau negali atpažinti apgaulės ir intrigos už nugaros.

Visuomenėje jie elgiasi aristokratiškai, todėl kitiems pavydi.

3. Šuo

Pirmasis čia matytas gyvūnas atskleidžia, koks tu esi žmogus

Šunys yra intelekto ir ištikimybės personifikacija. Tai nuoširdus ir atsidavęs žmogus. Šis asmenybės tipas turi aukštą teisingumo jausmą ir tai daro įtaką jų asmeniniam ir profesiniam gyvenimui. Kartais jie kovos iki pabaigos, kai pajus, kad kažkas nesąžininga.

Tai gali juos įtraukti į ilgas diskusijas ir net ginčus su kitais žmonėmis.

Jų intelektas yra nepaprastai aukštas ir šie žmonės visada žino tinkamą momentą pasirodyti ar pasakyti ką nors protingo, kad sužavėtų kitus. Neabejotinai geriau būti jų draugu, nei priešu.

Šunys negali pakęsti išdavystės ar išdavystės ir būti ištikimi iki pabaigos. Tai galioja ne tik jų asmeniniam gyvenimui, bet ir idėjoms bei darbui.

4. Dramblys

Pirmasis čia matytas gyvūnas atskleidžia, koks tu esi žmogus

Garbė, puikūs protiniai sugebėjimai, galia, išmintis ir prestižas yra pagrindiniai šio tipo bruožai. Drambliai žmones traukia savo autoritariškumu, užsispyrimu ir kryptingumu. Jie yra labai orientuoti į savo karjerą ir socialinę padėtį. Palyginti su tigrais, jie gyvenime pasiseka galvodami apie kiekvieną žingsnį, o ne būdami per daug ambicingi.

Šeima yra labai svarbi tokio tipo žmonėms. Jiems reikia mylinčio žmogaus, kuris galėtų nukreipti dramblių pesimizmą į optimizmą ir priversti tikėti savimi. Paprastai jie turi daug draugų ir artimųjų aplink.

5. Voverė

Pirmasis čia matytas gyvūnas atskleidžia, koks tu esi žmogus

Šis gyvūnas simbolizuoja mobilumą, efektyvumą, energiją ir atsidavimą pareigoms. Voverės pasižymi aukštu intelektu, įžvalgumu ir yra visada aktyvios. Jie visada stengiasi žengti į priekį. Dėl nepakenčiamos energijos ir linksmumo jie palaiko pasitikėjimą savimi ir jėgą.

Šis savybių derinys daro voverę populiariu visuomenėje. Šios asmenybės yra labai komunikabilios, ir žmonės juos supa tik tam, kad paslėptų savo optimizmo kąsnį. Jų energija padeda jiems susidoroti su bet kokiais sunkumais, kad ir kokie sunkūs jie būtų.

Voverės gali stebėti ir analizuoti situaciją, kuri jiems padeda daug pasiekti. Jie greitai juda į ateitį, bet niekada nepamiršta apie savo šeimą ar apie tai, iš kur jie atsirado.

6. Varlė

Pirmasis čia matytas gyvūnas atskleidžia, koks tu esi žmogus

Varlė visada yra atsipalaidavusi ir rami. Šio tipo asmenybės neskuba ir visada reikalauja laiko, kad galėtų stebėti, išanalizuoti ir priimti geriausią sprendimą iš visų variantų. Varlės gali būti geras draugas, kuris gali išklausyti ir padėti naudingu patarimu. Šie žmonės turi išminties, kuri padeda darbe ir asmeniniame gyvenime, tačiau kartais varlės laukia per ilgai ir gali praleisti gerą progą.

Tačiau priėmus sprendimą viskas juda greitai ir nebėra jokių dvejonių.

Varlės pasižymi puikia intuicija ir gali lengvai išvengti pavojaus bei išlikti saugios įvairiose situacijose. Jie yra darboholikai, o didelis susikaupimas padeda jiems pasiekti savo tikslus.

7. Žuvis

Pirmasis čia matytas gyvūnas atskleidžia, koks tu esi žmogus

Šis tipas puikiai atspindi intuiciją. Šie žmonės vadovaujasi ženklais, kuriuos mato savo kelyje, ir meistriškai išvengia kliūčių. Jie yra gana atkaklūs, tačiau paprastai nėra reaktyvūs. Jie palaipsniui laimi kovas.

Jie taip pat žino, kaip saugoti savo ir kitų paslaptis, ir yra linkę būti privačiais žmonėmis.

Žuvys yra linkusios į nuotaikų svyravimus, nors tai gali būti nepastebima, nes jos nėra pakankamai išraiškingos savo veidu. Kartais tokio tipo asmenybės gali turėti tendenciją atrodyti pernelyg paslaptingos. Jie nebando nieko slėpti, tiesiog nešvaisto savo energijos ir toliau tausos savo išteklius, kol pamatys reikiamą momentą veikti.

Kuris gyvūnas tu esi? Parašykite komentarą žemiau, jei jums patinka šis testas.

Gyvenimas

7 of the world’s cutest wildlife experiences

1: Quokkas on Rottnest Island

Rottnest Island quokka (Shutterstock)

Rottnest Island quokka (Shutterstock)

Declared the ‘happiest animals on earth’ by Instagram because of their quirky ‘smile’, quokkas are small wallabies found on Rottnest Island, just off the coast near Perth in Western Australia. Not only are they incredibly cute, but they’re also very easy to meet: there are over 12,000 quokkas on this tiny island, and you’ll find them all over the place. They are friendly, but you must remember to follow the rules: never touch or feed a quokka.

2: Sloths in Costa Rica

Sloth in Costa Rica  (Shutterstock)

Sloth in Costa Rica (Shutterstock)

Sleepy and adorable, sloths have become the unofficial symbol of Costa Rica. There are two species of sloths in the country: the brown-throated sloth (a species of three-toed sloth), and the Hoffman’s two-toed sloth. The best places to see them in the wild are Puerto Viejo, Tortuguero, Manuel Antonio, Uvita, Dominical and the Osa Peninsula. It’s best to hire a local nature guide to increase your chances – but if you’re lucky you’ll spot one in the treetops, crossing the road, or snoozing in a palm tree on the beach.

3: Rabbits on Okunoshima Island in Japan

Hand feeding a rabbit on Okunoshima Island (Shutterstock)

Hand feeding a rabbit on Okunoshima Island (Shutterstock)

There are so many bunnies on Okunoshima Island, located in Japan’s Inland Sea, that it is known across the world as Rabbit Island. Indeed, as soon as you get off the ferry you’ll be approached by the fluffy locals and expected to offer food. Intentionally set loose on the island decades ago, the rabbits are now protected. Visiting them is a popular day trip from nearby Hiroshima.

4: Tarsiers in the Philippines

A tarsier sheltering from the rain (Shutterstock)

A tarsier sheltering from the rain (Shutterstock)

With their tiny bodies and bulging eyes, Tarsiers are cute in an ‘interesting’ kind of way. One of the smallest members of the primate family, they are native to parts of South East Asia, with the greatest concentration found on the island of Bohol in the Philippines. 

Seeing them in the wild is tricky, so you should visit a tarsier sanctuary – though be wary of unethical places. The fantastic Tarsier Research and Development Center in Corella is Bohol’s best, run by the Philippine Tarsier Foundation and set in a 134-hectare area of wilderness. They offer guided walks along their Tarsier Trail, where you can try and catch a glimpse of a Philippine tarsier in the wild. 

5: Fairy penguins on Philip Island

Huddling fairy penguins (Shutterstock)

Huddling fairy penguins (Shutterstock)

Each evening at dusk, hundreds of tiny fairy penguins emerge from the surf on Phillip Island, 90 minutes from Melbourne, and waddle up the beach to their nests in the dunes. See them for yourself at the nightly Penguin Parade on Summerland Beach. The parade is a completely natural occurrence and the Phillip Island nature park has established viewing platforms and boardwalks so that visitors can watch this amazing spectacle without disturbing the penguins.

6: Red pandas in Darjeeling

A red panda (Shutterstock)

A red panda (Shutterstock)

Red pandas are russet-furred forest dwellers, found across the Eastern Himalaya in Nepal, India, Bhutan and China. They spend most of their time in trees, alone, wrapping themselves with their tail in winter to keep warm. They are easiest to spot in the National Parks of Darjeeling in north east India: try Neora Valley National Park, Kanchendzonga National Park or Chapramari Wildlife Sanctuary.

7: Meerkats in southern Africa

Meerkat in the Kalahari Desert (Shutterstock)

Meerkat in the Kalahari Desert (Shutterstock)

Alert, agile, and highly sociable, meerkats inhabit a large swathe of southern Africa – largely in the Kalahari and Namib deserts – but can be tricky to view. Thankfully, many of the safari camps in the area have years of experience in tracking them, and can help you see these adorable creatures in the wild – hopefully gambolling with their ‘clan’: groups of up to 20 meerkats, across all ages.

Wanderlust encourages responsible wildlife encounters. Do not disturb the animals or cause them any stress. Watch them from a respectful distance. And do not touch the animals.

Tęsti skaitymą

Gyvenimas

Kaip šiandien atrodo serialo „Univeras“ žvaigždė Natalija Rudova

Ši mergina nesunkiai galėtų laimėti „Rusijos liaudies gražuolės“ titulą. Kažkada ji patiko daugeliui vyrų ir manau, kad dabar niekas nepasikeitė.

Kaip ji gyvena, kaip atrodo ir ką veikia serialo „Univeras“ žvaigždė – visa tai sužinosite šiandieniniame straipsnyje.

Serialo „Univer“ žvaigždė Natalija Rudova.  Puiki aktorės figūra.

Šiek tiek biografijos

Natalija Aleksandrovna Rudova gimė 1983 m. liepos 2 d. Pakhtakor mieste (tuo metu tai buvo Uzbekistano SSR). Jaunos mergaitės tėvas ir motina išsiskyrė, kai jai buvo 12 metų, o vėliau ji su mama išvyko į Ivanovo miestą.

Mokykloje Nataša buvo beveik aktyviausias vaikas. Ji šoko, siuvinėjo ir vaidino. Kaip matote, nuo vaikystės mūsų herojė mėgo būti kūrybinga.

Karjera ir asmeninis gyvenimas

Rudovos karjera prasidėjo nuo to, kad ji baigė Ivanovo kultūros kolegiją ir persikėlė į Maskvą. Pirmus pinigus reikėjo kažkaip užsidirbti ir ji įsidarbino parduotuvėje konsultante. 

„Lygiagrečiai lankiausi įvairiuose kastinguose, staiga man pasisekė.”

Dėl savo patrauklios išvaizdos Nataša dirbo modeliu ir netgi pasirodė žurnalų viršeliuose. Pirmą kartą ji vaidino filme 2005 m., tada tai buvo serialas „Diva“. Nuo epizodinių vaidmenų ji priartėjo prie rimtesnių.

2007 m. ji vaidino seriale „Tatjanos diena“ ir jis atnešė jai pirmąjį populiarumą. Ir po 4 metų ji atliko Ksenijos Kovalčiuko vaidmenį seriale „Univer. New hostel”, kuris išpopuliarėjo tarp jaunimo.

Apie asmeninį aktorės gyvenimą sklando daug gandų, tačiau, deja, ji negali rasti savo sielos draugo. Nors, kas žino, galbūt ji tai slepia.

Šiais laikais

Nataša daug laiko praleidžia salėje ir tai aiškiai matoma. Verta paminėti, kad ji turi puikią medžiagų apykaitą ir praktiškai nepriauga svorio.

Ji vis dar vaidina filmuose. O Kuris Rudovos vaidmuo jums įsiminė labiausiai? Rašykite apie komentaruose

Tęsti skaitymą

Gyvenimas

Visi stebėjo ką vaikinas darys su didžiuliu akmeniu, kurį parsitempė į kiemą. Niekas nesitikėjo kuo tai pavirs

Vyras į kiemą parsitempė milžinišką akmenį ir niekam nepasakojo ką su juo darys. Po kelių dienų jis virto nuostabiu meno kūriniu mamai. Štai kaip viskas atrodė:

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar1 savaitė ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar1 savaitė ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar1 savaitė ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru