Connect with us

Gyvenimas

Ką pamatėte pirmą? Sužinokite svarbius dalykus apie savo mąstymą

Pati asmenybės koncepcija yra gana įdomi, nes čia susipina aukščiausi psichologijos dėsniai ir kiekvieno žmogaus specifinės savybės.

Mūsų asmenybės ir asmeninės savybės yra kartu pastovios ir pakeičiamos, bendros ir specifinės, paprastos ir sudėtingos, ir t.t.

Žmonių asmeninėmis savybėms nustatyti, apibūdinti ir paaiškinti yra sukurta daugybė testų, skirtų tiek laisvalaikio praleidimui, tiek profesiniams, akademiniams ir gydymo tikslams.

2015-aisiais atlikti tyrimai atskleidė, kad tam tikri socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip „Instagram“, paliekami įrašai, šiuo atveju nuotraukos, padeda sužinoti apie žmogaus asmenybę. Psichologai teigia, jog kiekvienas žmogus turi tam tikrus pasikartojančius santykinius šablonus, atspindinčius asmenines istorijas, konfliktus ir tai, kaip mes jaučiamės šiame pasaulyje.

Paprastai kalbant, mums pasąmoningai ir nuolatos įtaką daro mus supančios asmenybės ir daiktai. Be to, lygiai taip pat mes veikiame ir kitus. Taip besielgdami, mes susikuriame savo šablonus, kurie kartais pakeičia ir mūsų asmenybes.

Visų gerai žinomas Rorschacho rašalo dėmių testas, kurio metu parodomas prasmės neturintis paveikslėlis, o tiriamas asmuo tai rašalo dėmei suteikia prasmę, padeda beveik tiksliai nustatyti žmogaus asmenybės tipą ir jo savybes. Šis testas – kažkuo panašus.

Paveikslėlis, kurį matote vos tik pažvelgę į pateiktą nuotrauką, atskleidžia tai, kas jus daro jumis. Iš pradžių užmeskite akį į pateiktą nuotrauką. Vos tik jūsų akys atpažins bent vieną gyvūną, prisiminkite jį ir ieškokite, ką šis gyvūnas sako apie jus.

Žirgas

 Žirgas.

 Žirgas.

Arkliai ir žirgai simbolizuoja gyvenimą, vediną aistros siekti savo svajonės. Jie taip pat atspindi tuos, kurie sugeba rasti balansą tarp savo instinktų varomo būdo ir socialiai priimtinų manierų.

Be to, tie, kurie paveikslėlyje įžvelgė žirgą, spinduliuoja stiprią seksualinę energiją ir mėgsta jaudulį.

Višta

 Višta.

 Višta.

Esate tas, kuriam patinka dalintis savo entuziazmu ir išnaudoti jį kaip galima tinkamiau. Tai, jog pamatėte vištą, nereiškia, jog esate nevykėlis, tačiau jau seniai žinoma, kad vištos simbolizuoja 5 vertybes – atsakomybę, ištikimybę, drąsą, gerumą ir pasitikėjimą savimi.

Nors jums ir patinka gėrėtis bei girtis savo turtu, sugebate pasiūlyti daug daugiau.

Krabas

 Krabas.

 Krabas.

Šį gyvūną paveikslėlyje pastebėję asmenys savo tikslų ne visuomet siekia ryžtingai, tačiau yra linkę pasitraukti į šoną ir į viską pažvelgti iš kito kampo. Jums reikia skirti bent truputį laiko savęs supratimui, privalote žinoti, kada žengti lemtingą žingsnį, o kada geriau nerizikuoti ir pasitraukti iš žaidimo.

Jei prieš savo akis išvydote krabą, esate kuklus ir šiek tiek jautrus žmogus, bet jums patinka tyrinėti ir savo laiką išnaudoti protingai, padedant sau ir kitiems.

Vabzdys maldininkas

 Maldininkas.

 Maldininkas.

Jums visuomet trūksta taikos, ramybės ir tylos. Yra žmonių, kuriuos taip paveikė išorinis chaosas ir triukšmas, kad jie privalėjo išmokti nuo visko atsiriboti ir atrasti vidinę ramybę.

Esate tas, kuris turi stiprybės ir motyvacijos išmokti gyventi taip, kaip reikia jums, ir, nors nesate linkęs svarbių gyvenimo sprendimų priimti prieš tai nepagalvojęs, esate protingas ir dėmesingas, o prireikus gebate greitai galvoti.

Vilkas

 Vilkas.

 Vilkas.

Vilkai pasirodo tuomet, kai reikia prisiminti, jog, nors ir esate civilizuoti padarai, visiems kartais reikia tai pamiršti ir pagerbti laukinę savo prigimtį. Esate itin organizuotas individas, suprantantis harmonijos ir disciplinos balanso esmę.

Jūsų sugebėjimas pasikliauti savo instinktais padeda greitai sukurti stiprų ryšį tarp savęs ir kitų. Esate protingas, ištikimas draugams ir šeimai, tačiau jūsų blogosios savybės yra noras įrodyti savo galią ir nubrėžti ribas bei didelis konkurencingumas.

Šuo

 Šuo.

 Šuo.

Jei ryškiausiai matėte šuns atvaizdą, tikriausiai reikia prisiminti, kad sau privalote būti geras, ištikimas ir teisingas. Galbūt neseniai apleidote save ir pamiršote apie garbę. Esate didelės dvasios žmogus, mylinti asmenybė, dėl ko kartais būna sunku atitrūkti nuo tikrojo savęs.

Jums patinka padėti kitiems, o iš visko, ką sakote ir darote, spinduliuoja meilė, švelnumas ir apsauga.

Erelis

 Erelis.

 Erelis.

Jį pamačiusiems žmonėms reikia suprasti, jog pats metas sugrįžti į savo dvasios kelią. Kad atvertumėte visas jums užtrenktas duris, verta paklausyti širdies. Tik taip galėsite išpildyti savo tikrąjį pašaukimą.

Susitapatinęs su pačiu ereliu, visose gyvenimo sferose pasiekėte balansą. Esate laisvas kaip vėjas, stovite ant tvirtos žemės ir, norėdamas būti visapusiškai pamaitintas, visuomet esate arti vandens. Esate vienas tų, kuris sugeba ištverti užklupusius sunkumus, kelyje atsiradusius norint sustiprinti savo vidų, tačiau tuo pat metu puikiai susitvarkote su kasdieniai rūpesčiais.

Drugelis

 Drugelis.

 Drugelis.

Jūs sugebate grakščiai priimti pokyčius ir suprantate, kad viskas vyksta tik dėl gero, be to, per daug nesureikšminate jūsų kelyje atsiradusių kliūčių.

Taip pat turite jautrią pusę, net ir nedideli gyvenimo pokyčiai jus gali lengvai nuliūdinti. Tačiau jūsų spinduliuojamas grožis nušviečia kiekvieną niūrią akimirką, o visiems, kas jus supa, atnešate džiaugsmą ir sėkmę.

Balandis

 Balandis.

 Balandis.

Balandis – taikos simbolis. Jei jūsų dėmesio centre atsidūrė būtent šis paukštis, esate iš tų, kurie supranta, jog geriausias būdas ko nors pasiekti – iškleisti sparnus ir atsiduoti vėjui, kuris jus neš namų link tol, kol jumyse nedings drąsa.

Šie žmonės yra patys švelniausi ir rūpestingiausi pasaulyje. Daugelis susižavi jūsų nekaltumu, tačiau būkite atsargūs ir neleiskite, kad jūsų dosnumu būtų pasinaudojama negeriems dalykams.

Gyvenimas

7 of the world’s cutest wildlife experiences

1: Quokkas on Rottnest Island

Rottnest Island quokka (Shutterstock)

Rottnest Island quokka (Shutterstock)

Declared the ‘happiest animals on earth’ by Instagram because of their quirky ‘smile’, quokkas are small wallabies found on Rottnest Island, just off the coast near Perth in Western Australia. Not only are they incredibly cute, but they’re also very easy to meet: there are over 12,000 quokkas on this tiny island, and you’ll find them all over the place. They are friendly, but you must remember to follow the rules: never touch or feed a quokka.

2: Sloths in Costa Rica

Sloth in Costa Rica  (Shutterstock)

Sloth in Costa Rica (Shutterstock)

Sleepy and adorable, sloths have become the unofficial symbol of Costa Rica. There are two species of sloths in the country: the brown-throated sloth (a species of three-toed sloth), and the Hoffman’s two-toed sloth. The best places to see them in the wild are Puerto Viejo, Tortuguero, Manuel Antonio, Uvita, Dominical and the Osa Peninsula. It’s best to hire a local nature guide to increase your chances – but if you’re lucky you’ll spot one in the treetops, crossing the road, or snoozing in a palm tree on the beach.

3: Rabbits on Okunoshima Island in Japan

Hand feeding a rabbit on Okunoshima Island (Shutterstock)

Hand feeding a rabbit on Okunoshima Island (Shutterstock)

There are so many bunnies on Okunoshima Island, located in Japan’s Inland Sea, that it is known across the world as Rabbit Island. Indeed, as soon as you get off the ferry you’ll be approached by the fluffy locals and expected to offer food. Intentionally set loose on the island decades ago, the rabbits are now protected. Visiting them is a popular day trip from nearby Hiroshima.

4: Tarsiers in the Philippines

A tarsier sheltering from the rain (Shutterstock)

A tarsier sheltering from the rain (Shutterstock)

With their tiny bodies and bulging eyes, Tarsiers are cute in an ‘interesting’ kind of way. One of the smallest members of the primate family, they are native to parts of South East Asia, with the greatest concentration found on the island of Bohol in the Philippines. 

Seeing them in the wild is tricky, so you should visit a tarsier sanctuary – though be wary of unethical places. The fantastic Tarsier Research and Development Center in Corella is Bohol’s best, run by the Philippine Tarsier Foundation and set in a 134-hectare area of wilderness. They offer guided walks along their Tarsier Trail, where you can try and catch a glimpse of a Philippine tarsier in the wild. 

5: Fairy penguins on Philip Island

Huddling fairy penguins (Shutterstock)

Huddling fairy penguins (Shutterstock)

Each evening at dusk, hundreds of tiny fairy penguins emerge from the surf on Phillip Island, 90 minutes from Melbourne, and waddle up the beach to their nests in the dunes. See them for yourself at the nightly Penguin Parade on Summerland Beach. The parade is a completely natural occurrence and the Phillip Island nature park has established viewing platforms and boardwalks so that visitors can watch this amazing spectacle without disturbing the penguins.

6: Red pandas in Darjeeling

A red panda (Shutterstock)

A red panda (Shutterstock)

Red pandas are russet-furred forest dwellers, found across the Eastern Himalaya in Nepal, India, Bhutan and China. They spend most of their time in trees, alone, wrapping themselves with their tail in winter to keep warm. They are easiest to spot in the National Parks of Darjeeling in north east India: try Neora Valley National Park, Kanchendzonga National Park or Chapramari Wildlife Sanctuary.

7: Meerkats in southern Africa

Meerkat in the Kalahari Desert (Shutterstock)

Meerkat in the Kalahari Desert (Shutterstock)

Alert, agile, and highly sociable, meerkats inhabit a large swathe of southern Africa – largely in the Kalahari and Namib deserts – but can be tricky to view. Thankfully, many of the safari camps in the area have years of experience in tracking them, and can help you see these adorable creatures in the wild – hopefully gambolling with their ‘clan’: groups of up to 20 meerkats, across all ages.

Wanderlust encourages responsible wildlife encounters. Do not disturb the animals or cause them any stress. Watch them from a respectful distance. And do not touch the animals.

Tęsti skaitymą

Gyvenimas

Kaip šiandien atrodo serialo „Univeras“ žvaigždė Natalija Rudova

Ši mergina nesunkiai galėtų laimėti „Rusijos liaudies gražuolės“ titulą. Kažkada ji patiko daugeliui vyrų ir manau, kad dabar niekas nepasikeitė.

Kaip ji gyvena, kaip atrodo ir ką veikia serialo „Univeras“ žvaigždė – visa tai sužinosite šiandieniniame straipsnyje.

Serialo „Univer“ žvaigždė Natalija Rudova.  Puiki aktorės figūra.

Šiek tiek biografijos

Natalija Aleksandrovna Rudova gimė 1983 m. liepos 2 d. Pakhtakor mieste (tuo metu tai buvo Uzbekistano SSR). Jaunos mergaitės tėvas ir motina išsiskyrė, kai jai buvo 12 metų, o vėliau ji su mama išvyko į Ivanovo miestą.

Mokykloje Nataša buvo beveik aktyviausias vaikas. Ji šoko, siuvinėjo ir vaidino. Kaip matote, nuo vaikystės mūsų herojė mėgo būti kūrybinga.

Karjera ir asmeninis gyvenimas

Rudovos karjera prasidėjo nuo to, kad ji baigė Ivanovo kultūros kolegiją ir persikėlė į Maskvą. Pirmus pinigus reikėjo kažkaip užsidirbti ir ji įsidarbino parduotuvėje konsultante. 

„Lygiagrečiai lankiausi įvairiuose kastinguose, staiga man pasisekė.”

Dėl savo patrauklios išvaizdos Nataša dirbo modeliu ir netgi pasirodė žurnalų viršeliuose. Pirmą kartą ji vaidino filme 2005 m., tada tai buvo serialas „Diva“. Nuo epizodinių vaidmenų ji priartėjo prie rimtesnių.

2007 m. ji vaidino seriale „Tatjanos diena“ ir jis atnešė jai pirmąjį populiarumą. Ir po 4 metų ji atliko Ksenijos Kovalčiuko vaidmenį seriale „Univer. New hostel”, kuris išpopuliarėjo tarp jaunimo.

Apie asmeninį aktorės gyvenimą sklando daug gandų, tačiau, deja, ji negali rasti savo sielos draugo. Nors, kas žino, galbūt ji tai slepia.

Šiais laikais

Nataša daug laiko praleidžia salėje ir tai aiškiai matoma. Verta paminėti, kad ji turi puikią medžiagų apykaitą ir praktiškai nepriauga svorio.

Ji vis dar vaidina filmuose. O Kuris Rudovos vaidmuo jums įsiminė labiausiai? Rašykite apie komentaruose

Tęsti skaitymą

Gyvenimas

Visi stebėjo ką vaikinas darys su didžiuliu akmeniu, kurį parsitempė į kiemą. Niekas nesitikėjo kuo tai pavirs

Vyras į kiemą parsitempė milžinišką akmenį ir niekam nepasakojo ką su juo darys. Po kelių dienų jis virto nuostabiu meno kūriniu mamai. Štai kaip viskas atrodė:

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar6 d. ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar6 d. ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar6 d. ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru