Connect with us

Dabar

Žiauriausi kankinimo instrumentai istorijoje

Viduramžiais nebūdavo jokių teismų, o tiesiog žmonės buvo iš karto baudžiami žiauriais kankinimo būdais. Šiems žmonėms teko išgyventi tikrą košmarą…

Vonia

Žmogus priverstinai būdavo pasodinamas į vonią ir iškišta būdavo tik galva. Tada ant jos pilamas medus ir paleidžiamos bitės. Bitės pradeda pulti auką, o koks skausmas turbūt galite įsivaizduoti…

Kiniškas kankinimas

Atrodytų, kad tai tik lašas vandens. Šis kanknimas gal ir nėra skausmingas, tačiau protiškai yra vienas iš baisiausių. Auka buvo pasodinama ir ant jo galvos po lašą krenta vanduo. Šie lašai aukai neleisdavo užmigti ir ji mirdavo nuo miego trūkumo arba išprotėjimo.

Liežuvio išlupėjas

Atsimenate, kai vaikystėje už negražius žodžius, mama žadėjo išplauti burną su muilu? Žinoma tai padėdavo, tačiau šis įrankis kur kas efektyvesnis. Jis susideda iš dviejų dalių, pirma atidaro burną, o antra tiesiog išlupa liežuvį… Ėjimas pas odontologą ne taip ir baisu, ane?

Gijotina

Klasikinis mirties bausmės instrumentas, kuris laikomas vienu humaniškiausių. Žinoma, lyginant su kitais kankinimo būdais. Aštrus peilis krenta ir nukerta aukos galvą. Tokia mirtis laikoma visiškai neskausminga, nes žmogus tiesiog nespėja nieko pajausti.

Nukryžiavimas

Gilijotina žinoma yra klasika, kaip ir šitas, tačiau tai sukelia labai lėtą ir skausmingą mirtį. Auka prikalama prie kryžiaus ir paliekama tol, kol numirs. Tai gali trukti net kelias dienas… Baisiausia tai, kad šis dalykas dar yra legalus kai kuriose šalyse.

Karstas

Šis kankinimo būdas buvo labai populiarus viduramžiais. Žmonės tiesiog būdavo patalpinami į narvą, pakabinami ant kokio medžio ir palikti mirti. Kartais specialiai būdavo dedami į kuo mažesnius narvus, kad kančios būtų didesnės.

Galvos spaudėjas

Per filmus esame matę, kai mafija kerštauja spausdami žmogaus rankas, tačiau ar galite įsivaizduoti, kai tai daroma su galva? Tikiuosi ne… Tarp šių metalinių plokščių buvo įdedama žmogaus galva ir palengva spaudžiama. Žmogaus kaukolė tiesiog būdavo sutraiškoma, o akys išsprogdavo. Kartais kankinimą sustabdydavo ties puse: žmogus išgyvendavo, bet netekdavo žandikaulio.

Nykščių spaudėjas

Šis kankinimas dažniausiai neprivesdavo prie žmogaus mirties, tačiau labai skausmingas. Pirštų galiukai būdavo suspaudžiami ir spaudžiama kuo stipriau. Tai būdavo naudojama ir su kojų pirštais arba ausimis

Pjūklas

Auka būdavo pakabinama aukštyn kojomis, kad kraujas tekėtų į galvą, o kūnas pjaunamas per pusę.

Ištikimybės diržas

Šie diržai turėjo kelias paskirtis. Vieni naudodavo, kad mergaitė išliktų nekalta, o kiti vyrai uždėdavo savo moterims, kad jos būtų ištikimos, kol šis bus kare. Klausimas: kas būdavo jeigu vyras negrįždavo? Ar būdavo atsarginis raktas? Visgi kai kurios moterys bandydavo būti neištikimos net ir su šitasi, tačiau meilužis susipjaustydavo savo daikčiuką į ašrius kampus.

Gėrimo kankinimas

Šiuo kankinimo būdu žmogus buvo verčiamas gerti vandenį. Žmogui jis buvo pilamas išvien į burną, todėl jis neturėjo kitokio pasirinkimo kaip jį ryti. Nuo skausmo žmogus mirdavo.

Lopšys

Auka būdavo pasodinama ant šio trikampio ir laikoma, kol netekdavo sąmonės. Tada būdavo palaukiama, kol atgaus sąmonę ir vėl sodinama atgal. Tai buvo laikomas vienas humaniškiausių kankinimo būdų, nes jis nelaužė jokių kaulų ar sanarių.

Kėdė raganoms

Kėdė buvo pritvirtinta ant ilgo strypo. Kankinamasis buvo pasodinamas į kėdė ir leidžiamas į vandenį, ten palaikomas ir vėl traukiamas lauk. Ir taip pastoviai kišama į vandenį ir ištraukiama. Dažniausiai tai būdavo daroma šaltuoju metu, kai vanduo būdavo ledinis. Kartais tokie kanknimai užtrukdavo ir iki visos dienos laiko.

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar5 d. ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar5 d. ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar5 d. ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru