Connect with us

Dabar

TOP4 Zodiako Ženklai, Pasmerkti Skyryboms: Su Jais Bus Sunku

Skyrybos yra daug dažnesnis reiškinys, nei galėtų pasirodyti. Smalsu sužinoti, kiek žmonių iš tiesų skiriasi? Amerikos psichologijos asociacijos duomenimis JAV išsiskiria nuo 40 iki 50 procentų porų, rašoma bustle.com.

Tai reiškia, kad bet kuriai porai, nepriklausomai nuo Zodiako ženklų, gali grėsti skyrybos, todėl santuokoje labai svarbu vienas kitą gerbti ir mylėti besąlygiškai.

Tačiau kai kurie Zodiako ženklai skiriasi dažniau – nebūtinai dėl savo Zodiako ženklo, bet dėl planetų išsidėstymo jų gimimo metu.

„Venera – tai su meile siejama planeta.“ – sako astrologė Linda Furiate. – „Dažnai žmogaus santykis tarp Veneros ir kitos išorinės planetos gimimo metu gali sąlygoti skyrybas.

Jei iššūkių kelia Veneros santykis su Uranu, nepriklausomybės ir laisvės siekiančia planeta, skyrybų grėsmė didėja. Jei asteroidas Junona nesutampa su žmogaus asmeniniu planetų išsidėstymu, įskaitant Mėnulį, Venerą ir Marsą, skyrybų tikimybė dar labiau padidėja.“

Net jei jūsų Zodiako ženklas yra labiau linkęs į skyrybas už kitus, atsiminkite – tai dar nereiškia, kad esate pasmerkti. Astrologija naudokitės kaip galimybe geriau save pažinti, išsiaiškinti savo privalumus ir trūkumus.

Štai Zodiako ženklai, kurių tikimybė išsiskirti, pasak astrologų, yra didžiausia.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20) Visiems žinoma, kad Jaučiui reikia besąlygiškos meilės. „Bėda ta, kad jie dažnai neprisiima atsakomybės už savo veiksmus, bet vis tiek nori atleidimo ir būti mylimi. Tai galiausiai gali sužlugdyti santykius.“ – pasakoja astrologė Linda Joyce.

Vengdami sau ar kitiems pasakyti ne, Jaučiai taip pat gali meluoti, įspėja astrologė: „Jie meluoja, nes negali rizikuoti, kad nustosite juos mylėti, todėl tiesiog negali sakyti tiesos.

Blogiausia, kad jie meluoja ir sau, ir dažnai yra įsitikinę, kad tai – nieko tokio, nes tokiu būdu jie apsisaugo nuo skausmo.

Siekiant nepasiduoti šiam polinkiui, Jaučiui reikia rizikuoti būti pažeidžiamam meilėje.

Jei su kuo nors nesutinkate, dar nereiškia, kad meilė išgaravo. Nebijokite surizikuoti ir būti savimi.“ – sako astrologė. Jei žmogus jus iš tiesų myli tokius, kokie esate, atvirumas to nepakeis.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Dvyniai – nepastovus ženklas, o tai reiškia, kad jie dažnai keičia savo nuomonę, tokiu būdu augdami ir plėsdami savo akiratį.

Jei jie pernelyg koncentruojasi į tai, kaip patenkinti kitus, ir nekreipia dėmesio į savo poreikius, bus sunku priimti svarbius sprendimus, pavyzdžiui, kas padarys juos laimingus.“ – sako L. Joyce. – „Prie jų neapsisprendimo prisideda ir stiprus idealizmas – jie ieško svajonės arba to, ką jie laiko tobulybe.

Puikiai žinoma, kad Dvyniai dažnai įsimyli kitame mieste ar kitoje šalyje gyvenantį žmogų arba tokį žmogų, kuris labai daug keliauja… Kai to žmogaus nėra šalia, jis Dvynių vaizduotėje yra tobulas.“

Bet kai tik šis žmogus atsiranda šalia, Dvyniams realybė gali greitai sužlugdyti santykius.

Siekdami kovoti su šiais polinkiais, Dvyniai turėtų gerai pagalvoti, kas jų santykiuose yra ne taip. „Jei žmogus nėra tobulas, tai dar nereiškia, kad santykiai nepasitaisys. Išmokite pasakyti, kaip jaučiatės, kito žmogaus nekritikuodami.“ – sako L. Joyce. Kai mylite, viską darote su geriausiomis intencijomis.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

Vandenis turi didelę širdį ir kad jaustųsi patenkintas, jam nebūtina visuomet palaikyti santykius. Tačiau žmonės tokiu jo charakteriu dažnai naudojasi. „Jie dažnai greitai įsimyli jiems netinkamus žmones, nes mylinti jų širdis yra skirta tiems, kurie desperatiškai trokšta meilės.“ – sako L. Joyce. – „Tai gali jiems turėti neigiamą poveikį, o jų partneriams – teigiamą, ir jie greitai nepasiduoda.

Jei esate su tinkamu žmogumi – tai puiki savybė, bet jei esate su netinkamu žmogumi – tai labai bloga savybė.“

Norint apsisaugoti nuo skriaudos, Vandeniui reikia jaustis galingam, kitaip jis dėl kito žmogaus gali išklysti iš savo kelio. „Vandeniai gali ištiesti pagalbos ranką, bet jei kitas žmogus nesistengia, jiems reikėtų judėti į priekį.“ – sako L. Joyce.

Santykiams reikia dviejų žmonių pastangų, todėl venkite užburto rato, kuris yra toksiškas, visuomet sukasi į tą pačią pusę, lieka be atsako, net jei į savo mylimąjį jau daug investavote.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20): Negalvokite apie ateitį

Žuvys – tai Zodiako ženklas, kuris gyvena šia akimirka, o tai reiškia, kad Žuvys gali labai greitai įsimylėti, neapmąstydamos pasekmių.

„Jų sugebėjimas matyti tai, ką jos nori matyti ir nekreipti dėmesio į neigiamus dalykus, gali priversti jas susituokti arba prisirišti prie žmogaus, kuris tiesiog negali jų padaryti laimingų.“ – sako L .Joyce. – „Kai viskas gerai – gerai, bet kai kyla sunkumų, viskas gali pakrypti blogiausia linkme. Anksčiau ar vėliau jos pavargs nuo gyvenimo sūpuoklėse ir nuspręs judėti toliau.“

Be to, Žuvys dažnai įkrenta į santykius, prieš tai neišsiaiškinuosios visų reikalingų faktų, įskaitant tuos dalykus, kurie gali reikšti nesuderinamus gyvenimo būdus.

Kad nepakliūtų į šias pinkles, Žuvims reikia nepamiršti, kad dvasinis ryšys yra labai svarbus, bet jo kartais nepakanka ilgalaikiams santykiams.

„Jei šis žmogus nepritampa jūsų gyvenime, ar norite palikti visą savo gyvenimą, kad tik galėtumėte būti su šiuo žmogumi? Tik jums spręsti.“ – sako L. Joyce. Idealizmas gali būti geras dalykas, bet nepamirškite visų savo sprendimų pamatuoti ir protu, ir širdimi.

Atminkite, santuoka – tai sklandus ryšys, o ne sąjunga, kurią galima laikyti savaime suprantama. Santuokoje reikia kantrybės, supratimo ir kompromisų.

Vien todėl, kad jūsų ženklui labiau gresia išsiskyrimas, dar nereiškia, kad jau turėtumėte pradėti ruošti skyrybų dokumentus – svarbiau už bet kokius astrologinius ženklus yra laikas ir rūpestis, kurį jūs asmeniškai skiriate savo santykiams.

Štai kuo skiriasi artimi santykiai nuo tokių, kurie ne tik gali niekada nesibaigti, bet ir bus amžini.

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar6 d. ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar6 d. ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar6 d. ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru