Connect with us

Dabar

Pasakojimas apie mažiausią pasaulyje susituokusią porą

Dydis nesvarbus, o ši laimingai susituokusi pora yra puikus to pavyzdys. Brazilai Paulo ir Katyucia kartu sudėjus turi maždaug 180 cm (70,9 colio) ūgį, dėl kurio jie buvo įtraukti į  Gineso pasaulio rekordų knygą kaip mažiausia pasaulyje susituokusi pora. Pora už tai pelnė pasaulinę šlovę, tačiau jų meilės istorija taip pat nusipelno šiek tiek dėmesio.

Čia, „  Bright Side“, esame giliai įsitikinę, kad meilė yra viskas, ko mums reikia, todėl išgirdę išties jaudinančią meilės istoriją mes tiesiog negalime padėti, bet norime ja pasidalinti su jumis.

Šeima tapo pasaulio rekordininke.

Pasakojimas apie mažiausią pasaulyje susituokusią porą, kuri nieko neįrodo, negali įveikti didelės meilės

Paulo yra 90 cm (35,4 colio) ūgio, o jo žmona Katyucia yra tik 1 cm (0,4 colio) aukštesnė už savo vyrą – ir 2016 m. Jie iškart po vestuvių tapo pasaulio rekordininkais .

Pasakojimas apie mažiausią pasaulyje susituokusią porą, kuri nieko neįrodo, negali įveikti didelės meilės

Moteris dalijasi tuo, kad nors jie yra šiek tiek trumpesni nei vidutinis žmogus, jų širdys yra didelės ir meilė vienas kitam ir visiems jų gyvenime yra stipri, todėl gyvenimo iššūkiai atrodo daug mažiau rimti, nes jie gali juos spręsti kartu.

Pasakojimas prasidėjo internete.

Pasakojimas apie mažiausią pasaulyje susituokusią porą, kuri nieko neįrodo, negali įveikti didelės meilės

Jauna pora susitiko vienas su kitu socialinės žiniasklaidos platformoje. Iš pradžių jie kurį laiką rašė žinutes , tada buvo jų pirmasis neprisijungęs pasimatymas, pirmasis bučinys ir po kelerių metų jie tapo vyru ir žmona! Tačiau nieko nebuvo taip paprasta, kaip atrodo.

Nors Katusia 18 mėnesių blokavo jį socialinėje žiniasklaidoje, Paului pavyko galutinai užkariauti jos širdį.

Pasakojimas apie mažiausią pasaulyje susituokusią porą, kuri nieko neįrodo, negali įveikti didelės meilės

Paolo sako, kad jam tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio ir nuo to laiko jis niekada neabejojo ​​savo jausmais jai. Vis dėlto Katusia pripažįsta, kad iš pradžių ji atrodė labai nuobodi ir erzinanti ir netgi užblokavo jį dėl „ pigių pasiėmimo linijų “. Galų gale Paolo ją laimėjo, paaiškindama, kad jis tiesiog nori būti gražus ir mandagus, sakydamas jai komplimentus.

Pasakojimas apie mažiausią pasaulyje susituokusią porą, kuri nieko neįrodo, negali įveikti didelės meilės

Tai būtų buvę istorijos pabaiga, tačiau Katyucia nusprendė jį atblokuoti po 18 mėnesių .

Pasakojimas apie mažiausią pasaulyje susituokusią porą, kuri nieko neįrodo, negali įveikti didelės meilės

Būtent tada jie pradėjo nuolat bendrauti internete ir netrukus po to, kai 2008 m. Susitiko asmeniškai, jie pradėjo susitikinėti, nepaisant gyvenimo skirtinguose miestuose. Jie kurį laiką buvo užmezgę didelius santykius, tačiau supratę, kad jie turėjo būti kartu, Katyucia persikėlė iš savo gimtojo miesto Londrinos į Paulo Itapevoje.

Iki to laiko, kai Paolo pateikė  oficialų pasiūlymą restorane priešais draugus, jie buvo pasimatę ištisus 8 metus. Nepaisant to, Katyucia tai vis dar buvo didelė staigmena – ji net patikrino, ar jos mylimasis nėra karščiuojamas kaip pokštas. Įsitikinusi, kad tai rimta ir kad Paolo reiškia kiekvieną žodį, ji iškart sutiko.

Pora prisipažįsta, kad nepakartojama draugystė suteikia jiems didžiausių jėgų.

Katyucia dalijasi tuo, kad be ūgio, jie yra tik eilinė pora – kartais ginčijasi ir kovoja. Moteris prisipažįsta , kad turi komplikuotą nuotaiką, tačiau Paolo yra labai rami ir supratinga. Katyucia viename interviu paaiškino, kad svarbiausia ir nuostabiausia yra tai, kad sutampa jų jausmai, mintys ir svajonės.

Pasakojimas apie mažiausią pasaulyje susituokusią porą, kuri nieko neįrodo, negali įveikti didelės meilės

Paolo prisipažino, kad labai puoselėja jų unikalią draugystę ir Katyucia palaikymą visame kame, vadindamas ją savo mažąja kariu.

Paulo, būdamas savo vietos valdžios tarnautojas, ir grožio salono „Katyucia“ savininkė, sulaukia daugybės dėmesio dėl savo ūgio, ir ne viskas tai teigiamai. Tačiau pora dalijasi, kad jų santuoka suteikia jiems nepaprastą jėgą ir kad jų meilė yra didesnė už bet kokią neapykantą.

Kokias dar įkvepiančias poras žinote? Mes mielai išgirstume iš jūsų komentarų skiltyje žemiau!

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar5 d. ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar5 d. ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar5 d. ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru