Connect with us

Dabar

Palmiros horoskopas trečiadieniui, balandžio 8 d.

Trečiadienis iki pat vakaro sudėtingas, tikėtinos kliūtys, įtampa, konfliktai. Patartina vengti nereikalingo bendravimo (juolab santykių aiškinimosi), taip pat svarbu susitvardyti, ramiai reaguoti į įvairius nesklandumus, nesusipratimus.

Tiesa, būsite energingi, tad galima imtis sunkių darbų – kad ir kuo užsiimsite, kad ir kaip būsite susirūpinę, stenkitės dažniau nusišypsoti, bent trumpam atsikvėpti. Nesiaiškinkite santykių. Vis dėlto trečiadienio vakaras ramus – nuo 20 val. 40 min. prasidės džiugus metas, atnešantis susitaikymą. Tai geras laikas atsiprašyti, taikytis, santykiams atnaujinti. Iš antradienio į trečiadienį sapnai pranašiški, tačiau pildysis negreitai. Gerai regėti mirusiuosius – apsauga, medžius, gėles – laimė, meilė, žvaigždes – sėkmė, skalsa. Blogai ką nors valgyti ar maistą gaminti, gerti svaigalus, matyti save nuogą.

Blogas ženklas: jei nukritęs aštrus daiktas įsmigtų ar namuose kas nors sulūžtų, jei imtų tinkas byrėti, parketlentė iškristų – nesantaika namuose, gresia šeimos iširimas, jei nagas nulūžtų – liga, jei drabužis ar batas suplyštų – apsaugos praradimas, jei dantis nuskiltų – nuostoliai, jei durys neatsirakintų, raktas sulūžtų ar jį pamesti, pralieti pieną.

Geras ženklas: rasti aštrių metalinių daiktų – išspręsite sudėtingą problemą, netyčia įsipjauti, įsidurti – sunkus, tačiau reikalingas išsiskyrimas.

Žvilgsnis į priekį: ketvirtadienis tinkamas įvairiems reikalams, tiesa, nereikėtų pradėti ko nors nauja; patartina nešioti tamsiai mėlynų, tamsiai raudonų tonų drabužius.

Avinas (03 21–04 20). Trečiadienio problemos bus susijusios su partneriais, sutuoktiniu ir jūsų artimaisiais. Neteiskite, nepykite – tikrai apsirinkate. Beje, su svetimais neverta dalytis savo dvejonėmis, įtarimais, nuoskaudomis. Būkite šiltesni savo porai, nepykite, jei nesulauksite norimo dėmesio.

Jautis (04 21–05 20). Trečiadienį būkite pakantesni artimiesiems, atidesni aplinkinių užuominoms, pastaboms. Tik neišgyvenkite, jei ne viskas seksis, – nesklandumai, klaidos vargu ar išvengiami. Ir nesiimkite daug darbų, viską darykite neskubėdami, ramiai nusiteikę. Labiau pasaugokite sveikatą.

Dvyniai (05 21–06 21). Trečiadienį galite išgyventi, nervintis ir dėl pinigų, ir dėl santykių su mylimu žmogumi, ir dėl vaikų elgesio. Tiesa, nesiimkite radikalių priemonių padėčiai pataisyti – galite viską sugadinti.

Vėžys (06 22–07 22). Trečiadienis pasyvus, tinkamas užsiimti vien namais, šeima, kai verta griežčiau atsiriboti nuo neprivalomo bendravimo. Ir nebūkite patiklūs – nereikėtų dalytis savo nuomone, sumanymais.

Liūtas (07 23–08 22). Trečiadienį dažniau prisiminkite, kad sukčiai, vagys tampa itin išradingi, o priešai, pavyduoliai irgi nesnaudžia, tad galvokite, ką kalbate, žadate, kur įsipareigojate.

Mergelė (08 23–09 22). Trečiadienis – slegiantis metas, atimantis jėgas, optimizmą. Gali tekti spręsti nesklandumus, kilusius dėl pinigų ar nesusipratimų jausmų srityje. Iš jūsų gali pareikalauti (ko gero, draugas) grąžinti seną skolą, atlikti nebaigtą, užvilkintą darbą. Nors ne viskas klostysis taip, kaip norėsite, neturite prarasti vilties, supraskite, kad tai laikinos problemos, kurios anksčiau ar vėliau išsispręs.

Svarstyklės (09 23–10 23). Trečiadienį galite suklysti, tad nieko atsakingo nespręskite, nedarykite, nesistenkite rasti išeities. Ir nepraleiskite geros progos atsiprašyti, taikytis vakare. Daugiau šiltų žodžių pasakykite savo porai.

Skorpionas (10 24–11 22). Trečiadienis sudėtingesnis, kai galima greitai nusivilti, nuliūsti, apsigauti.

Šaulys (11 23–12 21). Trečiadienį ne laikas mėginti laimę, rizikuoti. Venkite ir beatodairiško entuziazmo, fanatiško tikėjimas savo ar kieno nors kito nuostatų teisingumu. Nepasiduokite draugų bei viršininkų įtakai, turėkite savo nuomonę.

Ožiaragis (12 22–01 19). Trečiadienį pasistenkite tyliai, kantriai vykdyti savo pareigas, niekam nepriekaištauti, nieko nespausti, nemokyti – tai sukels tik priešingą reakciją. Venkite rimtų įsipareigojimų, o svarbų pokalbį atidėkite bent jau rytdienai.

Vandenis (01 20–02 18). Trečiadienį nieko naujo nepradėkite, niekam nieko nežadėkite, svarbius dalykinius pokalbius atidėkite (bent jau rytdienai). Analizuokite sukauptą patirtį – galite suvokti svarbių (nors nebūtinai malonių) dalykų.

Žuvys (02 19–03 20). Trečiadienis sunkokas, tad galite ir be aiškios priežasties nusiminti. Nepalanku skolinti pinigus, juolab juos investuoti. Ne laikas įsimylėti, taip pat aiškintis meilės santykius.

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar1 savaitė ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar1 savaitė ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar1 savaitė ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru