Connect with us

Dabar

Nuostabiausi baseinai šią vasarą nusimaudyti

Žmonės pamišę dėl baseinų. Jie visus metus laukia vasaros, kad galėtų šokti į savo baseinus. Ir jei jų nėra savo kieme, jie nori keliauti į vietas, kur galės mėgautis savo laiku maudydamiesi egzotiškame baseine su savo artimaisiais. Šiame straipsnyje aptarsime nuostabiausius baseinus, kurie šią vasarą galės pasimaudyti. Taigi skaitykite toliau, sužinokite apie geriausius baseinus visame pasaulyje ir ramiai praleiskite šią vasarą.

Plaukimas – puikus kūno ir proto pratimas

Plaukimas yra ne tik būdas išlaikyti jūsų kūno rengybą, bet ir geriausias būdas maloniai praleisti laiką. Vasaros laikas yra idealus, jei norite plaukti kartu su šeima, draugais ar artimu žmogumi. Kadangi vasaros sezonas įsibėgėja, bus geriausia idėja kuo greičiau suplanuoti savo kelionę į vieną šauniausių baseinų, prieinamą visuomenei visame pasaulyje.

Taigi, norėdami padėti jums suplanuoti puikų pabėgimą prie šauniausio pasaulyje viešojo baseino, mes atlikome savo tyrimus ir pasiūlėme keletą geriausių baseinų, kuriuose galite pasinerti. Taigi, kas yra pasirengęs geriausioms plaukimo kelionėms jų gyvenimas? Griebkite savo maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, akinius ir šlepetes, nes mes savo skaitytojui parodysime šauniausius pasaulyje viešuosius baseinus. Kai kurie iš jų yra viešieji baseinai, kiti – viešbučiuose ar vandens parkuose, tačiau kiekvienas iš jų yra nuostabus ir išskirtinis. Ir jei esate pasirengęs išleisti šiek tiek papildomų pinigų, netgi galite pasielgti su prabanga, kurią žmonės gali tik įsivaizduoti.

Mūsų nuostabus kelionės patarimas visiems

Kelionė į geriausius baseinus ir vandens parkus visame pasaulyje gali kainuoti labai brangiai. Tačiau šią bendrą kelionės kainą galime sumažinti su nuostabiu kelionės patarimu. Visada naudokitės nuolaida lėktuvo bilietams, nakvynei viešbutyje, kelionių pervedimais ir automobilių nuoma įsigydami aukščiausias „Dream World“ kelionių agentūros paslaugas. DWT yra viena svarbiausių kelionių pramonės lyderių. Išmintinga atlikti DWT skrydžių paiešką jų internetinėje platformoje, kad būtų galima rasti pigiausią skrydžio bilietą į jūsų tikslą. Jie taip pat siūlo tinkamą ir pigų apgyvendinimą geriausiuose viešbučiuose, pagrįstų kainų kelionių paketus, automobilių nuomą ir kitus su kelionėmis susijusius dalykus. Taigi pasinaudokite „Dream World Travel“ pasiūlymais ir mėgaukitės savo kelione į geriausius baseinus visame pasaulyje šią vasarą.

Šauniausi pasaulio viešieji baseinai

SO Sofitel, Bankokas – Tailandas

Su nuostabiu miesto panoramos vaizdu, „SO Sofitel“ baseinas yra aukščiausios klasės Bankokas. Čia vyksta ekstravagantiškiausi miesto baseino vakarėliai ir tai puikus būdas mėgautis nuostabiu laiku. SO Sofitel baseinas yra puikus pabėgimas nuo triukšmingo miesto gyvenimo, o žmonės gali mėgautis gaudami saulės spindulius, gerdami kokteilius ir leisdamiesi pasinerti į žudiko vaizdą į Lumpini parką. Taigi užsisakykite Bankoko skrydžius dabar ir mėgaukitės nuostabia „SO Sofitel“ baseino patirtimi.

San Alfonso Del Mar – Čilė

San Alfonso Del Mar yra viena geriausių vietų maudytis. Tai buvo didžiausias baseinas pasaulyje. Įsikūręs Čilėje netoli Santjago, jis yra daugiau nei kilometro ilgio. Nors ji nėra vieša ir joje gali dalyvauti tik vietiniai kurorto gyventojai, jūs galite sumokėti papildomą mokestį už maudymąsi šiame specialiame baseine.

„Citystars Sharm El Sheikh“ – Egiptas

„Citystars“ Šarm el Šeichas yra didžiausias baseinas pasaulyje. 2015 m. Atidaryta visuomenei, ji yra viena geriausių vietų planuoti savo plaukimo kelionę. Dėl didžiulio jo dydžio jis tampa ypatingas tarp kitų šiame sąraše esančių baseinų, nes jo statybai reikalinga puiki inžinerija.

Széchenyi terminė vonia – Vengrija

Széchenyi yra kompleksas Budapešte , Vengrijoje, kuriame yra ne vienas, o 3 visuomenei skirti baseinai. Įspūdinga architektūra, apimanti baseinus, galite įsivaizduoti save plaukiant su „Royals“. Visi baseinai yra šildomi iki 27 laipsnių Celsijaus, kad žmonės galėtų mėgautis maloniu šiltu maudymu.

Vandens kubas – Kinija

Įsikūręs Pekine, Kinijoje; Vandens kubas yra dar vienas puikus pasirinkimas išsimaudyti. Anksčiau žinomas kaip Nacionalinis vandensvydžio centras, jis buvo naudojamas kaip vienas iš baseinų 2008 m. Vasaros olimpinėms žaidynėms. Plaukiant olimpinėse žaidynėse naudojamame baseine reikia išlaikyti fizinį egzaminą. Taigi pradėkite kardio nuo šiandien, kad galėtumėte plaukti baseine, kur buvo sulaužyti pasaulio ir olimpiniai rekordai.

Kitsilano baseinas – Kanada

Šis baseinas, įsikūręs Oceanside rajone, yra geriausias visiems. Iš jų atsiveria puikus vaizdas į vandenyną ir Vankuverio miesto panoramą. Tai tikrai yra puikus pasirinkimas planuoti savo plaukimo atostogas.

„Bondi Icebergs Club“ – Australija

Įsikūręs garsiajame Sidnėjaus Bondi paplūdimyje, „Bondi Icebergs Club“ turi puikią istoriją ir unikalią vietą, kuria gali mėgautis visi. Visiems savo plaukikams jis siūlo maudymosi denio laikrodį, o iš jo praktiškai galite pastebėti banginius ir delfinus.

„Viceroy“ viešbutis – JAV

Majamio Floridos „Viceroy“ viešbučio baseinai yra vienas didžiausių baseinų Amerikoje, be abejo, vienas prabangiausių. Tai puiki vieta miegoti, mėgautis saulės voniomis ir atsipalaiduoti su savo artimaisiais.

„Marina Bay Sands“ viešbutis – Singapūras

„Marina Bay Sands Hotel“ yra išskirtinis viešbutis, išsiskiriantis iš kitų aukštų dangoraižių mieste. Iš jo atsiveria puikus vaizdas į miestą iš viršaus. Svečiai jaučiasi lyg maudosi gerai virš debesų. Tai tikrai puiki patirtis kiekvienam, plaukiančiam savo baseinuose. Geriausias laikas apsilankyti šiame „miesto viršuje“ baseine, kai miesto valstybėje vyks „Formulės-1“ didysis prizas. Savaitgalis kupinas egzotiškų garsų iš karščiausių pasaulio automobilių, švenčių, koncertų ir kitų nuostabių funkcijų. Iš šio viešbučio baseino galite mėgautis visu gyvu Grand Prix.

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar1 savaitė ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar1 savaitė ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar1 savaitė ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru