Connect with us

Dabar

Kvepalų horoskopas: kvapas, suteikiantis sėkmės kiekvienam zodiako ženklui

Ilgą laiką ponios kvepalus laikė nematomais puošmenomis. Senovės Egipte moterys naudojo kvepalus, gautus iš rečiausių augalų, kurie, manoma, turėjo magiškų galių. Nedaugelis galėjo sau leisti tokią prabangą: mažytis smilkalų indas kainavo net penkiasdešimt vergų. Deja, daugelis receptų yra prarasti visam laikui: egiptiečių parfumeriai, bijodami konkurentų, niekada nevadino augalų ir dervų, iš kurių susidaro smilkalai, savo tinkamais pavadinimais. Indijoje kvapas, drabužių spalva ir papuošalų nešiojimo būdas daug ką pasakė apie žmogų: induistai smilkalų kultūros išmoko nuo pat gimimo.

Dabar rytietiški smilkalai parduodami ant kiekvieno kampo. Tačiau ar šiuolaikiniai egzotikos mėgėjai visada supranta tam tikrų kvapų prasmę ir įtaką? Galų gale, visi šie smilkalai visus veikia skirtingai: kvapas, atnešantis sėkmę vienam, gali suluošinti kito gyvenimą …

Avinas

Eglių spyglių kvapas ramina Aviną, pavyzdžiui, pelynas ir levanda sutramdo jo karštą temperamentą, tačiau jiems rožė yra neharmoningas kvapas. Krapai, muskatas ir lelija provokuoja Avinus skandalams, o čiobreliai greitai atstato fizinę jėgą ir pašalina depresiją.

Jautis

Jis apsvarstys harmoningiausią rožių, smilkalų, mirtų ir santalo aromatą, kad išvaduotų jį nuo neigiamos energijos. Lėtinės nesėkmės akimis Jaučiui padės muskatas, o lelija pažadins juose švelnumą ir reagavimą, kaip pelynas – trauką.

Dvyniai

Smilkalai, izopas, rozmarinas suteiks jiems laimės ir sėkmės. Ramus – kadagys ir krapai. O pelyno, eglės ir levandos kvapai yra nepalankūs. Čiobreliai padės konfliktinėje situacijoje, pušis ir miros žadins intuiciją. Maskatas sužadins meilę.

Vėžys

Vėžio niekas nedžiugins kaip vandens lelijos kvapas. Pelynas, levanda ir čiobreliai nėra naudingi vėžio nervams. Rožė yra atsakinga už sėkmę Vėžio asmeniniame gyvenime, o obuoliai ir jazminai – už jo karjerą. Alyva ir mėtos išgelbės jus nuo depresijos.

Liūtas

Mira, pušis ir smilkalai gali padėti kovoti su apatija. Rožė „yra atsakinga“ už šeimos gerovę, o santalmedis, rozmarinas ir krapai atneš jus į protą kritiškiausioje tarnybos situacijoje. Myrtle atneša laimingus pokyčius gyvenime. Eglės kvapas išgelbės jus nuo pavydo.

Mergelė

Miros suteikia sėkmę meilėje, rožė išlaiko grožį ir patrauklumą. Krapai apsaugo Mergelę nuo blogos akies, o smilkalai valo biolauką. Santalas ir mirtos saugo šeimos laimę. Pelynas padės rasti ramybę, o eglė – laimėti kovą su priešininku.

Svarstyklės

Smilkalų ir kadagių aromatus galite naudoti be apribojimų. Krapai ir alyvinė nėra labai palankūs. Rožė suteiks jėgų sergant, eglė išgelbės jus nuo bėdų, o levanda įkvėps žygdarbiams – tiek mylintiems, tiek kūrybingiems.

Skorpionas

Lelijos kvapas yra labai palankus, stresinėse situacijose jis renkasi santalą ir pušį. Ir geriau laikytis atokiau nuo muskato riešutų ir levandų. Nepersistenkite rožių kvapo. Myrtle turi teigiamą poveikį verslui. Pelynas padės priimti sprendimą.

Šaulys

Miros, smilkalai, izopas yra geri. Pušis, santalas, čiobreliai sužadins kūrėjų vaizduotę. Kadagys ir rozmarinas padės pasiekti intelektualinės veiklos viršūnę. Rožė pabrėš natūralų žavesį, tačiau būkite atsargūs su lelija ir mirtais.

Ožiaragis

Pelynas, levanda ir kadagys neša sėkmę. Rozmarinas nuramins, eglė nuovargį. Rožė ir muskatas padės įgyti pasitikėjimo savimi. Smilkalai apsaugos nuo neigiamos energijos. Lelija nėra jūsų kvapas ir pušis. Taip pat venkite alyvinių.

Vandenis

Rozmarinas ir kadagis suteiks dvasinės stiprybės, eglė ir pelynas apsaugos nuo priešų. Asmeniniame gyvenime padės lelijos ir krapų aromatai, pušis padės išsisukti iš nesėkmių serijos. Čiobrelio geriausia vengti, o levandos turėtų būti naudojamos tik kaip paskutinė priemonė.

Žuvys

Smilkalai, miros, mirtos, santalas jums tinka. Norėdami sustiprinti meilės jausmus, naudokite rožę ir muskato riešutą. Eglė ir levanda padės išspręsti sunkius klausimus. Bet atsisakykite kadagio ir pelyno. Verčiau rinkitės čiobrelius, o jų kvapas sustiprins sveikatą

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar1 savaitė ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar1 savaitė ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar1 savaitė ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru