Connect with us

Dabar

Komiškas horoskopas: Naujųjų metų darbai kiekvienam Zodiako ženklui

Neilgai trukus iki magiškos Naujųjų metų šventės. Kiekvienas savaip užsiima pasiruošimu atostogoms. Ne paslaptis, kad daugybė linksmybių ir pasiruošimo šventėms klausimais priklauso nuo charakterio, o savo ruožtu charakterį iš anksto linksta į Zodiako žvaigždynai. Kažkas mėgsta juokingus konkursus ir krekerius, kažkas sukuria planą žiūrėti Naujųjų metų programas.

<Siūlome nuotaikingą horoskopą, kaip skirtingi Zodiako ženklai ruošiasi Naujiesiems metams.

Avinas – visai nesiruošia

Ir apskritai, koks tai renginys, Naujieji metai, norint išleisti visą energiją jam pasiruošti? Taip mano Avinas. Todėl tipiškas šio žvaigždyno atstovas atostogas planuoja likus minutei iki varpelių. Spontaniškumas yra jo antrasis vardas švenčių ir švenčių prasme. Sausio 1 d. Jis gali atsidurti Balyje. Paprastai net ir kuklus biudžetas Avino neišgelbės nuo spontaniškų linksmybių, jis bus Kalėdų senelis ir šokantis lokys bei arklys su kabina. Avino kompanijoje nuotaika garantuota, kad ir kas nutiktų.

Jautis – paruoškite varpelius vasarą

Tikrasis Jautis, anot žvaigždžių, siekia viską numatyti iš anksto. Jis sudaro salotų sąrašą ir pramogų planą vasarą. Rudenį jis jau nusipirko visas šventės dovanas ir maistą. Pusvalandį iki X akimirkos jis baigs rašyti ataskaitą gulėdamas vonioje. Tada jis supras, kad darbas vis tiek vėluoja, spjaudys į ataskaitą ir pradės šokti, greičiausiai su Avino arkliais.

Dvyniai – pagamink per pusvalandį

Naujųjų išvakarės Dvynių laukia pačią paskutinę akimirką. Kai lauke sutemus ir per televiziją jie rodo „Likimo ironiją …“, jis ima įtarti, kad naujieji metai jau prie slenksčio. Per porą valandų Dvyniai ją uždengia visai šeimai, uždarytame salone atliekamas manikiūras ir jis pavargęs, pasipiktinęs griebia taurę: „Duok man šampano, kitaip aš pargriūsiu!“

Vėžys yra dovana visiems

Vėžiai yra buitinės asmenybės. Jų Naujųjų metų šventė dažniausiai vyksta su šeima ar artimais draugais. Pagrindinė problema yra tai, ką duoti, kad įtiktum? Vėžys iš anksto kruopščiai renkasi dovanas, pirmiausia bandydamas išsiaiškinti pageidavimus, kad būtinai patiktų. Vėžys tiesiog privalo laikyti save rankoje per šventines šventes. Priešingu atveju jis rizikuoja spontaniškai išvykti su Avinu.

Liūtas – puikūs nauji metai

Liūtas šventėms teikia didelę reikšmę. Jis kruopščiai apgalvoja visus atostogų aspektus. Liūto šventė visada būna aukščiausio lygio, jo svečiai bus gerai pavalgę, patenkinti ir iš šventės išeis su geriausiomis dovanomis. Naujaisiais metais Liūtas turės dosniausią Kalėdų senelį ir gražiausią Snieguolę. Ir visa tai jis pasiūlys savo draugams nemokamai. Ir jis pats pasiduos pasididžiavimui tuo, kad likusiems rengė tikras linksmybes.

Mergelė – Naujųjų metų kapitalinis remontas

Mergelė taip kruopščiai priartėja prie Naujųjų metų naujumo, kad po varpeliais visi namų ūkio nariai klijuoja naujus tapetus, o indai yra šaldytuve, nes stalas užimtas dažų skardinėmis. O Mergelės Naujieji metai yra skaudžiai simboliški – su naujais namais.

Svarstyklės – atsargų arsenalas

Svarstyklės nuo rugsėjo pradės planuoti pramogas ir svečių sąrašą. Todėl jie visada turės atsarginį Naujųjų metų renginių scenarijų. Todėl Svarstyklėms paprasčiausiai atsibos laikyti pirštą ant pulso, jos tiesiog lauks skambučių, pamiršdamos planus. Kas pakvies pirmas, švęs su juo.

Skorpionas yra Naujųjų Metų žavesio karalius

Skorpionui reikia dėmesio ir susižavėjimo kaip orui. Todėl net ir pagal meškos kostiumą jis vis tiek turės nepriekaištingą šukuoseną, manikiūrą, pedikiūrą ir brazilišką depiliaciją. Ir net jei šis grožis yra neprieinamas kitų akims, tada pats Skorpionas bus patenkintas savo tobulumu.

Šaulys – sukurtas planas jį sunaikinti

Šaulio vaizduotė piešia romantiškus Naujųjų Metų paveikslus. Gruodžio 31 d. Miegokite, eikite į Naujųjų metų muges, vaikščiokite parke, užsisakykite maisto kavinėje ir praleiskite šią naktį malonioje kompanijoje, gerdami karštą vyną prie židinio. Puikus planas! Niekada neįkūnytas, bet vis tiek gražus!

Ožiaragis – atsipalaiduok, taip iki galo

Atostogų metu Ožiaragis visada turi dilemą – kaip sklandžiai ir su minimalia kepenų apkrova bėgti nuo kalėdinio laivo iki Naujųjų metų baliaus. Tai kelia dar vieną dilemą – kiek nutekės piniginė ir ar išliks kepenys.

Vandenis – Naujieji metai – laikas sau

Visuomenės aktyvistas ir kovotojas už taiką pasaulyje Vandenis ieško bet kokios galimybės būti su savimi Naujiesiems Metams. Jis padarė tiek daug dėl kitų, kad dabar trokšta miegoti ir atsipalaiduoti, kaip jam atrodo tinkama. Bet ne! Tai tik fantazija! Tikro Vandenio nebus nei prie stalo, nei gatvėje. Jis juokaus su Kalėdų senelio kostiumu.

Žuvys – spontaniškumas yra antrasis vardas

Žuvų mintys yra maždaug tokios: „Naujuosius metus sutinkant su Ivanovais. Ne, ten bus Sidorovai, ir aš jų nekenčiu. Geriau į klubą. Ne, yra karaokė, kurios aš nekenčiu. Nauji metai su sena kompanija? Ne, man ant kaktos yra spuogas “. Ir jūs net neturėtumėte bandyti sužinoti, kokie yra Naujųjų metų Žuvų planai!

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar6 d. ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar6 d. ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar6 d. ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru