Connect with us

Dabar

Kartais taupymas gali būti pavojingas sveikatai. Kokių pigių produktų geriau nepirkti?

Ar ne manote, kad jūs vis labiau atkreipiate dėmesį į akcijos ženklų pažymėtas prekes ir kartais netgi atsisakote tam tikrų produktų ar ieškote jų pigesnių alternatyvų? 

Gydytojai skelbia pavojų – nuolatinis pigesnių produktų versijų naudojimas yra pavojingas sveikatai. Kokiam maistui geriau netaupyti, netrukus sužinosite.

MĖSA IR PAUKŠTIENA

Jūs negalite mėsos pakeisti pusgaminiais ir dešrelėmis. Nenuostabu, kad dėl visų pusgaminiuose esančių priedų atsiranda sveikatos komplikacijų.

Vietoj to, galite išbandyti valgyti mėsą kas antrą dieną. Vieną dieną valgykite mėsą, o kitą dieną pakeisite gyvulinius baltymus augaliniais baltymais – pupelėmis ar lęšiais.

Galite pabandyti pirkti mėsą urmu – tai dažnai yra daug pigiau. Būtina tik skirti laiko ir padalinti mėsą į gabalus ir užšaldyti. Be to, pigiausia pirkti vištieną.

SALDUMYNAI

Pigūs saldainiai, pyragaičiai, pyragai yra pavojingi, nes pigūs mėgstamiausių saldumynų analogai turi kenksmingų trans-riebalų. 

Jie padidina širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Taupant reikia atidžiai perskaityti pakuotės informaciją, tačiau natūralūs produktai paprastai nėra pigūs.

Geriausia pyragus keptis patiems, nes žinosite, iš kokių produktų jie pagaminti.

SŪRIS

Apie 60% patikrintų sūrių pasaulyje yra suklastoti. Juose vietoj pieno riebalų naudojami žalingi daržovių mišiniai, įskaitant hidrintus (jie padidina širdies ir kraujagyslių ligų riziką).

PIENAS

Pigiuose pieno produktuose taikoma ta pati schema, kaip ir sūriuose. 

SEZONINĖS DARŽOVĖS IR VAISIAI

Nėra abejonių dėl šių produktų naudingumo. Jie subręsta tuo metu, kaip suplanuota gamtos. Tokiuose produktuose yra daug vitaminų ir mikroelementų. 

Yra tik vienas būdas taupyti pinigus – atsisakyti „užjūrio“ vaisių ir daržovių, kurios kainuoja brangiau.

ALYVUOGIŲ ALIEJUS

Ar žinote, kad pagaminti vienam litrui alyvuogių aliejaus reikia mažiausiai 5,5 kg alyvuogių? Todėl kaina čia akivaizdžiai negali būti maža.

 Alyvuogių aliejus su mažesne kaina gali būti maišomas su pigesnėmis alyvomis. 

RIEŠUTAI

Riešutų kaina padidėjo net 70%. Be to, mitybos specialistai nerekomenduoja atsisakyti šio produkto. Per daug prarastumėte. 

Tik pagalvokite, kiek daug riešutuose maistinių medžiagų, mikroelementų, maistinių skaidulų.

Dėl naudingų medžiagų prisisotinimo galėsite sumažinti maisto papildų vartojimą. Ir labai užimtas žmogus turėtų rasti laiko riešutams.

Kiti taupymo metodai

Sunaudokite visus įsigytus produktus iki galiojimo pabaigos. Kam pirkti vis naujus produktus, kai šaldytuvas pilnas?

Atsisakykite brangių pusryčių. Avižinė košė su uogiene ir vaisiais yra tobulas pusryčių derinys.

Virkite daugiau sriubų, organizmui reikia lengvo maisto!

Žinoma, nepamirškite apie vieną iš galingiausių taupymo metodų – pirkinių sąrašo sudarymo.

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar1 savaitė ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar1 savaitė ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar1 savaitė ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata3 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata3 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata3 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata3 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata3 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata3 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata3 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru