Connect with us

Dabar

Kaip elgiasi Zodiako ženklai linksmindamiesi?

Daugybę kartų skaitėme ir girdėjome, kad alkoholis – didžiausias visos žmonijos priešas. Bet darbo savaitei artėjant į pabaigą, pradedama labiau tikėti, kad visa tai – mitas ir išsigalvojimai. Priešingai – kad alkoholis – ištikimas draugas, padedantis pamiršti darbo rūpesčius, asmeninio gyvenimo problemas bei sunkumus. Be to, ne tik suteikia daug džiaugsmo akimirkų, bet ir padeda atsipalaiduoti linksmoje draugų kompanijoje. Užtat atėjus pirmadieniui, kai reikia anksti keltis ir eiti į darbą skaudama galva, galvojate, kad nekenčiate alkoholio, ir jis tampa jūsų… didžiausiu priešu. 

Gal belaukiant kito savaitgalio būtų pravartu sužinoti, kaip elgiasi išgėrę ne tik jūsų pažįstami ar draugai, bet ir jūs patys, o kuriems iš jų apskritai nepatartina vartoti svaigalų?

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avino ir šiaip ganėtinai impulsyvus, emocingas charakteris. Jis ir blaivus – karštakošis, užsidega kaip degtukas, o iš jo išgėrusio… lauk bėdos. Tikriausiai ne veltui įžvalgūs astrologai pataria išgėrusiam Avinui ypatingai susirūpinti ne tik savo veidu, bet apskritai galva. Mat šio Zodiako ženklo atstovai ir blaivūs būdami pirmiau padaro, o paskui galvoja, ką padarė. Ypač reikėtų vengti stipriųjų gėrimų, nes turės problemų ne tik su skrandžiu, bet ir su dvylikapiršte žarna. 

Vienas patarimas: venkite draugijos su Avinu, kuriam patartina apskritai atsisakyti velnio lašų. Na, nebent per didžiąsias metų šventes. O jei vis dėlto likimas suvedė su šio ženklo atstovu per gimtadienį, pasistenkite viduryje pasisodinti blaivininką Vandenį, kuris laiku sustabdytų kylančią audrą. Priešingu atveju rizikuojate atsibusti ne tik ne savuose namuose, bet ir ne savame mieste. Be to, gali paaiškėti, kad vakar jūs pažadėjote vesti gerokai už save vyresnę moterį ir įžeidėte gerą žmogų su masyvių rėmų akiniais. Užtat Avinas užjaučiančiai žiūrės į jus visiškai blaiviomis akimis ir linguos galva: „Ką tu, juk mes vos vos…“ O jei jūs ir esate Avinas, tai turėtumėte žinoti, kad kitų Zodiako ženklų gana keista fiziologija – jie gerdami alkoholinius gėrimus girtėja.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Girtėja iš lėto, bet užtikrintai. Juk Jautis iš prigimties tvirtas sutvėrimas! Todėl linksmybių įkarštyje gali ir bakstelėti. Be to, dėl menkiausios priežasties. Geriausias būdas nuraminti jautį – pasiūlyti jam padainuoti. Beje, šio ženklo atstovai teikia pirmenybę išlaikytam raudonam vynui. Kartais ir brendžiui. Bene didžiausia jo problema – gali persišaldyti, kadangi alkoholis kaip reikiant jį įkaitina. Ir Jautis atsilapojęs išeina pakvėpuoti grynu oru. 

Įkaušęs Jautis visada apsimeta, kad jis yra blaivus. Net jei jis ropoja ant grindų, apsimeta, kad ieško ištrūkusios sagos. Ir visada įsitikinęs, kad vakaras dar tik prasideda. Jautis turi auksinę taisyklę: imti iš gyvenimo kuo daugiau – pradedant pinigais, baigiant seksu. Svarbu, kad namuose netrūktų židinio šilumos. Beveik tokie pat jo reikalai ir su tauriaisiais gėrimais. Jei rengiatės praleisti vakarą su Jaučiu, tik nesugalvokite taupyti. Antraip rizikuojate iš jo išgirsti: „Pasiųsk kvailį atnešti butelį, jis vieną ir atneš.“ Beje, ir du buteliai neišgelbės jūsų gerų santykių.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Аstrologai tvirtina, kad tai – blaivininkų, sergančių opalige, ženklas. Taigi, žvaigždės kalba, kad Dvyniai tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo be draugų kompanijos. O ten, kaip žinoma, neapseinama ir be stiklelio. Kaip tikri aristokratai Dvyniai teikia pirmenybę tauriesiems gėrimams. Taip pat išlaikytam raudonajam ar baltajam vynui.

Ko gero, visiems žinomas Dvyniams būdingas dvilypumas, bet jie žino, kada sustoti. Todėl, kad šio ženklo atstovams visada pirmoje vietoje darbas, o tik paskui pramogos. Beje, besilinksmindamas Dvynių vyras mėgsta paimti mikrofoną į rankas ir dainuoti karaokę. Aišku, po to iš moters išgirsti sakramentinę frazę: „Kaip jūs puikiai dainuojate!“ O Dvyniams padauginus, visi rizikuoja sužinoti daug naujo ne tik apie savo elgesį, išvaizdą, bet ir apie sugebėjimus… lovoje. Paprastai ryte Dvyniai numoja ranka sakydami: „Nesąmonė, aš negalėjau taip elgtis.“

Vėžys (birželio 22 – liepos 21)

Kam jau kam, o Vėžiams labiausiai vertėtų atsisakyti alkoholio. Mat jie lengviau nei kiti Zodiako ženklai tampa nuo jo priklausomi. Be to, jiems reikėtų vengti ne tik stipriųjų gėrimų, bet ir viso pasaulio jaunimo mėgstamo alaus. Panašu, kad Vėžiams skirtas visai nelinksmas gyvenimas. Tiesa, per šventes astrologai „leidžia“ Vėžiams truputį pasilepinti. Vienintelis būdas sužinoti apie šio Zodiako ženklo atstovus visą teisybę – jį nugirdyti. Mat Vėžio žmonės – labai paslaptingi ir užsimaskavę, o išgėrus atsiskleidžia aplinkiniams visu savo gražumu ir galiausiai nustoja varžytis. 

 Spontaniškas seksas su blaiviu Vėžiu – beveik neįveikiamas uždavinys. Užtat ne vien iš laimės ir meilės apsvaigusią Vėžio moterį galima sutikti miegamojo tarpduryje vienomis prisegamomis kojinėmis ir įsiaudrinusią. Žinoma, ryte ši nariuotakojė vėl įlįs į savo skeletą ir sukandusi dantis tylės, tarsi nieko nebūtų įvykę.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtas – žvėrių karalius, vadinasi, statusas įpareigoja išsaugoti savo orumą ir neįgriūti į purvą veidu. Todėl Liūtas turi nuolat save kontroliuoti. Juo labiau kad bent šiek tiek padauginus atpildas būna itin kartus. Mat jam astrologai žada labai sunkias pagirias. Todėl Liūtas, norėdamas visada atrodyti oriai ir aukštai išlaikyti galvą, turėtų rinktis nestiprius gėrimus. Iš tikrųjų išgėręs Liūtas beveik nesiskiria nuo blaivaus Liūto. Nebent decibelų stiprumu, tiesiogiai proporcingu išgerto alkoholio kiekiui. 

Blaivus Liūtas, pasakodamas apie savo laimėjimus, nuopelnus, vis dėlto kartais padaro pauzę, kad galėtų įkvėpti oro. O štai išgėrusiam šio ženklo atstovui to visai nereikia. Tada Liūtas gal šimtąjį kartą pasakoja apie tai, koks jis kietas, galvodamas, kad toje žmonių kompanijoje atsiras bent vienas, negirdėjęs istorijų apie jį.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Astrologijos žinovai tvirtina, kad atsiriboti nuo svaigalų Mergelei padeda vidinis balsas. Mat šio ženklo atstovai instinktyviai jaučia, kad alkoholis jiems ne draugas. O jei vis dėlto kartais jų vidinis balsas tai pamiršta, tai labai greitai gali priminti kepenys. Pasirodo, Mergelės itin lengvai pažeidžiamos ir trapios, todėl gali pakelti ne daugiau kai dvi taures vyno. Todėl peršasi išvada: apskritai reikėtų atsisakyti šio žalingo įpročio. O gal apsvaigus Mergelės siela išeina iš kūno, kad galėtų paklaidžioti po rugiagėlių pievas… Bet mūsų realiame gyvenime, nuodėmingame pasaulyje Mergelė paprastai pereina tris „privalomus“ etapus“: „Aš svaigstu“ (po pirmos vyno taurės), „Aš labai tave myliu“ (vidury nakties) ir „Kur aspirinas?“ (ryte). Jauna pagiringa Mergelė ryte gali aptikti, kad ji jau nebe mergelė. Bet tikrai nepajėgs prisiminti, nei kur, nei kaip, nei su kuo.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Paprastai šio Zodiako ženklo atstovas – kompanijos siela, nes išgeria tik norėdamas palaikyti draugus, gerą nuotaiką ir atmosferą. Be to, tarp tostų neretai supainioja gėrimus ir, suprantama, po to greičiau ir girtėja. Pagirios Svarstyklėms dažniausiai baigiasi baisiomis moralinėmis kančiomis. Bet jau nieko pakeisti negalima. Todėl besiruošiant į vakarėlį reikėtų įsidėmėti: jaunas vynas (ne daugiau kaip 4 metų) daro teigiamą įtaką Svarstyklėms. Iš tikrųjų šio ženklo atstovai, nors ir mėgsta išgerti, bet visada jaučia saiką. 

Apsvaigę šio ženklo atstovai nustoja galų gale viską sverti, abejoti, dvejoti ir tampa harmoningi su aplinkiniais. Nuolatinės tobulybės įsikūnijimo ir idealios moters paieškos laikinai nutraukiamos, kadangi iškyla visiems žinoma situacija: „Negražių moterų nebūna.“ Beje, kvailų vyrų taip pat. Visos moterys tampa katytėmis, saulytėmis, zuikučiais. Todėl darosi visiškai nesuprantama, kaip buvo galima raukyti nosį ir nesuprasti jų estetiškumo. Tiesa, ryte, prisiminusios, kad priėjo iki „bruderšafto“ su nekenčiamu žmogumi, Svarstyklės ima rausti iš gėdos.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Astrologai pataria šio Zodiako ženklo atstovams vengti svaigalų, nes išgėrusiam Skorpionui atrodo, kad kažko nepadarė arba padarė ne taip. Pradeda gailėtis, graužti save. Galų gale šio ženklo žmonės ima galvoti, kad netrukus sugrius visas jų gyvenimas. Negana to, užtenka kiek padauginti, ir Skorpioną gali užgriūti bėdos intymioje gyvenimo sferoje. Akivaizdu, astrologija visiškai nedraugiškai nusiteikusi šio ženklo žmonių atžvilgiu. Ir už ką juos taip baudžia? 

Beje, Skorpionas gali išgerti „ant drąsos“, o paskui staiga pasakyti „stop“. Užtat su malonumu įpils sėdintiems prie to paties stalo, sakydamas: „Mano lengva ranka.“ Netikėkite! Skorpiono labai labai sunki ranka ir jis tiesiog jaučia malonumą matydamas, kaip jo auka mėgina išsilaikyti ant kojų. O jei jūs sugalvotumėte taip pat pasielgti su Skorpionu, norėdami įsitrempti jį į lovą arba išgauti kokios nors informacijos, geriau atsisakykite savo ketinimų, kol ne vėlu. Todėl, kad Skorpionas pasakys: „Gerai, bet pradžioje dar po vieną… Mano lengva ranka.“ O paskui… atsitiks, kaip nutiko Avinui: kitas miestas ar šalis, gerokai vyresnė moteris ir geras žmogus su stambių rėmų akiniais. Šio ženklo žmonėms kompaniją gali palaikyti tik tie, kurie nori tapti „YouTube“ žvaigždėmis.reklama

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Šauliai – tiesiog gurmanai šioje sferoje. Mėgsta šį procesą su neslepiamu malonumu! Šauliams ypač sunku atsispirti tauriesiems gėrimams ir išlaikytiems vynams. O už malonumą reikia mokėti: deja, bet ir Šaulio kepenys ne plieninės. Bet pasitaiko ir Šaulių blaivininkų. Greičiausiai dėl to, kad jiems nenusisekė gyvenimas. Arba nusisekė. Apskritai nepatartina atsidurti vienoje kompanijoje su tokiu Šauliu, nes mirsite iš nuobodulio maždaug įpusėjus jo paskaitai apie alkoholio žalą. Vienaip ar kitaip, su šio ženklo žmogumi susėdę prie vieno stalo, darykite viską taip, kaip jis sako. Nes su juo ginčytis nėra prasmės: įsižeis arba įkyrės savo sarkazmu.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Štai kas iš tikrųjų turėtų džiaugtis gyvenimu, nes, kaip nei vienam kitam Zodiako ženklui, Ožiaragiui žvaigždės labai palankios. Jos tvirtina, kad truputį išgerti Ožiaragiui net naudinga. Suprantama, raudonojo vyno taurę. Be to, Ožiaragio gudrus organizmas taip sukurtas, kad jam daug ir nesinori. Bet, aišku, nėra galimybių ir atsipalaiduoti. Todėl jų problemos ir slegiantys pečius rūpesčiai niekur nedingsta. O tamsios spalvos tik dar labiau sutirštėja. Todėl vyno taurė Ožiaragiui – tarsi išsigelbėjimas bent trumpam. 

Išgėrusio šio ženklo atstovo elgesys apskaičiuojamas pagal paprastą formulę: šilkinį charakterį padauginti iš sveiko proto… Ne žmogus, o aukso luitas. Tiesa, apsvaigsta tik po trečios taurės, o toliau – nė iš vietos. Nepriklausomai nuo išgertų taurų skaičiaus. Ganėtinai uždaras ir atsargus Ožiaragis išgėręs tampa kompanijos siela, pasiryžęs viską atiduoti. Net savo paskutines kelnes. Taip pat dosniai dalija komplimentus aplinkiniams ir geranoriškai reaguoja į kritiką savo atžvilgiu. Neapsigaukite! Paprastai ryte jis viską puikiai prisimena.reklama

Vandenis (sausio 21  vasario 18)

Panašu, kad šio Zodiako ženklo vardas kalba pats už save. Bet daug kas šiame pasaulyje apgaulinga. Vandeniui, kaip nei vienam kitam Zodiako ženklui, reikia tausoti savo nervų sistemą. Alkoholis nervams tikrai ne draugas. „Ką daryti?“ – klausia susijaudinęs Vandenis. Žvaigždės jam atsako: „Galima žolelių trauktinės, bet labai nedaug. Patikrinta priemonė kovojant su stresu.“

Padauginęs Vandenis pasiryžęs apversti pasaulį aukštyn kojomis. Jis griebia popieriaus lapą ir puola rašyti dieviškas eiles. Arba strimgalviais lekia į gamtą ir trimis nupieštomis linijomis gali įeiti į pasaulinės dailės istoriją. Taip pat sukurti naują ekonomikos modelį ar net religiją. Tik, deja, niekas šito niekada nematė. Kaip, beje, ir nepastovinčio ant kojų Vandenio. Todėl kiek išgėręs šio ženklo atstovas sako: „Jūs dar čia, o aš susiruošiau miegoti.“

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Žuvys gana greitai pripranta prie svaigalų. Bet čia dar būtų pusė bėdos. Jas dažnai kankina sunkios pagirios. Pagal savo prigimtį Žuvys labai išrankios ne tik valgiams, bet ir gėrimams. Tai reiškia, kad prie taurelės šio ženklo atstovai mėgsta ir gardžius užkandžius. Be to, nesisvaigina su pirmu papuolusiu po ranka! Juo labiau kad Žuvys tauriuosius gėrimus mėgsta ragauti, degustuoti, o ne iškart susipilti į gerklę. Vienintelis minusas: kartais supainioja degustacijos eiliškumą. reklama

Patarimas: nuo išgėrusių šio ženklo atstovų geriau laikytis per atstumą. Ypač moteriškos lyties. Tada Žuvys išgyvena daugybę emocijų per keturias minutes. Tas pats pasikartoja ir praėjus dar keturioms minutėms. Žiūrėk, ką tik liejo ašaras įsispraudusi kertelėje, kad jos niekas nemyli. O po trisdešimties sekundžių jau džiaugsmingai šokinėja per kėdes, mojuodama kelnaitėmis virš galvos ir mėtydama ant kitų salotas. Ryte perpasakoja šį ekstravagantišką poelgį, neva tai būtų padariusi jos pažįstama.

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar1 savaitė ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar1 savaitė ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar1 savaitė ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru