Connect with us

Dabar

Geriausios pasaulyje teatro pasirodymo vietos

Teatras išgyvena globalų atgimimą, nes gyvo spektaklio galia atsinaujina mūsų vis labiau skaitmenėjantiame amžiuje. Fantastiški miuziklai, nuostabiai parašytos dramos ir juokinga juokinga komedija turi dar ką nors, kai jie vyksta gyvai prieš jūsų akis, o vieta taip pat gali neišmatuojamai papildyti patirtį.

Kartais tai ne tik tai, ką matai, bet ir tai, kur matai. Kai kurie teatrai ir amfiteatrai yra garsūs visame pasaulyje dėl savo nuostabios akustikos, stulbinančio pastatymo ar neapibrėžtos atmosferos, kuri bet kokiai prodiuseriai suteikia nenumatytą didingumą ir didybę. Ikoniška vieta gali atnešti dešimtmečių ar net šimtmečių istoriją, kartais tapdama savaime žvaigžde. Čia yra keletas geriausių vietų pasaulyje, kur galima pamatyti teatro spektaklį.

Brodvėjuje

Visame pasaulyje rimto ir komercinio teatro epicentre esantis Brodvėjus dominuoja garsiajame Niujorko teatrų rajone, kaip ir kiekvieno rašytojo, aktoriaus ar režisieriaus, kuris kada nors tikėjosi išpopuliarinti jį scenoje, svajonės. Jo 41 profesionaliame teatre taip dominuoja miuziklai, kad „Brodvėjaus miuziklas“ jau pats savaime tapo žanru. Tačiau Brodvėjuje taip pat rengiamos rimtos dramos, tokios kaip Pulitzerio premijos laureatas „Prakaitas“ (2017), kurį parašė Lynn Nottage ir prodiusavo Louise Gund .

„West End“

Pamačius „West End“ parodą, tai yra beveik kiekvieno Londono lankytojų segmento sąrašo viršuje, o lankomumo rekordai rajone ir toliau nesikeičia kiekvienais metais. „West End“ istorija siekia Šekspyro laikus, tačiau tokie teatrai kaip Adelfis, licėjus, Savoja, „Garrickas“, „Dominionas“ ir „Palladium“ iš tikrųjų įsitvirtino XIX a. Pelėsis Strap’o teatre nuolatos veikia nuo 1952 m., O „Les Miserables“ išlieka ilgiausiai Londone dirbančiu miuziklu.

Sidnėjaus operos teatras

Šis UNESCO pasaulio paveldo objektas yra ne tik teatras, bet ir ikoninis šiuolaikinio pasaulio stebuklas, dominuojantis Sidnėjaus uoste ir šiame ryškiame miesto horizonte. Kelių vietų komplekse esantį operos teatrą sudaro 1507 vietų Joan Sutherland teatras, taip pat 544 vietų Dramos teatras, 398 vietų Playhouse ir 280 vietų / 400 vietų studijos teatras, taip pat atviros erdvės ir garsusis koncertų salė.

„La Scala“

Ar opera laikoma teatru? Mes manome, kad taip yra, ir tai yra visas pasiteisinimas, kurio mums reikia rekomenduoti garsiausiam pasaulio operos teatrui „La Scala“ Milane, Italijoje. La Scala, kurios istorija siekia 1778 m., Apima muziejų, scenos menų akademiją ir teatrą. Svarbios „La Scala“ premjeros yra „Verdi“ „Otello“ ir „Puccini“ „Madam Butterfly“, kurios ir toliau pritraukia keletą didžiausių kompozitorių, dainininkų ir baleto šokėjų iš viso pasaulio.

„Minack“ teatras Kornvalyje

Tai yra viena iš mažesnių vietų mūsų sąraše, tačiau, ko jai trūksta, tai daugiau nei kompensuoja atmosfera. Teatras po atviru dangumi, pastatytas į uolą , iškyla į krentančias bangas ir atvirą Šiaurės Atlanto dangų. Jei kada nors norėjote pamatyti Šekspyro pasirodymą JK pietvakarių gale, apsuptą nuostabios gamtos šlovės, kuri dienos metu įkvėpė bardą, tada tai yra vieta jums.

Siam Niramit, Tailandas

Šiame 2000 vietų teatre, esančiame Bankoko centre, rengiami vieni didžiausių scenos spektaklių pasaulyje, o prabangiausią vietą sudaro krioklys ir upė tiesiai ant scenos. Siamas Niramitas gali būti ne taip gerai žinomas kaip kai kurios kitos mūsų rekomendacijos, tačiau pamatę čia rodomą laidą garantuojame, kad pamiršite ją skubėdami.

Tampos teatras, Florida

Šis labai mėgstamas orientyras yra švenčiamas už savo įmantrų, perpildytą interjero dekorą, taip pat kaip ir jo inscenizaciją bei spektaklius. Šis 1920-ųjų teatras, turintis 900 vamzdžių „Wurlitzer“ vargonus ir lubas, kurios atkuria žvaigždėtą dangų dėl 99 įterptų lempučių, yra 1920-ųjų teatras, kurį privaloma pamatyti, jei jūs einate pro šalį ir ar verta ypatingos kelionės, jei esate individualistinės Amerikos architektūros žinovas. ir dizainas.

Tai tik keli iš mūsų mėgstamiausių teatrų, teatrų rajonų ir spektaklių vietų visame pasaulyje, kiekvienas iš jų turi savo individualų charakterį ir keistuolius. Į kai kurias iš šių vietų bilietus dieną galima įsigyti palyginti pigiai; kitiems labai rekomenduojama išankstinė rezervacija, atsižvelgiant į norimą pamatyti laidą. Daugeliu atvejų tai galima padaryti internetu.

Puiki vieta gali padaryti vidutinišką pasirodymą, kurį verta pamatyti, ir puikus pasirodymas, keičiantis gyvenimą. Net jei tai pasirodymas, kurį matėte anksčiau, pamatyti dar kartą vienoje iš šių vietų bus verta pastangų.

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar1 savaitė ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar1 savaitė ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar1 savaitė ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru