Connect with us

Dabar

Autobuso vairuotojas leido sušalusiam šuniui sušilti: gyvūnas elgėsi geriau nei daugelis žmonių keleivių

Kaip jaučiatės dėl to, kad kai kurie žmonės veža gyvūnus viešuoju transportu? Tikriausiai daugelis nėra per daug patenkinti šia kaimynyste. Naminiai gyvūnai gali kelti triukšmą, jie dažnai nėra įpratę prie „įprasto“ elgesio ir nekontroliuoja kai kurių fiziologinių procesų, nors yra nepaprastai ištikimi, pavyzdžiui, ilgą kelią nuėjęs Barry ar šuo, nepaliekantis dingusio mažojo šeimininko.

Prieš kurį laiką Čilėje nutiko juokingas incidentas, kuriuo dalijosi vieno iš autobusų maršrutų vairuotojas. Šuniui įėjus į saloną vyras tam nesureikšmino, nes manė, kad lydi šeimininką.

Tik paskutinėje stotelėje vairuotojas suprato, kad jo keleivis yra benamis. Šuo pasirodė labai draugiškas, tik pavargęs ir alkanas. Gyvūnas ramiai sėdėjo prie lango ir stebėjo, kas vyksta kitoje stiklo pusėje.

Nepaisant to, kad jo darbo diena baigėsi, vairuotojas neišvijo šuns. Užtat jis suteikė jam galimybę sušilti ir pailsėti, taip pat nuvežė į vietą, kur anksčiau buvo pasiėmęs, kad nepasimestų.

Aš nesutinku su tų žmonių nuomone, kurie pasakytų, kad jis nudažė vietą. Tiesą sakant, mano autobusas žmonių dėka yra gana purvinas. Na, netvarka, kurią keleiviai palieka viešuoju transportu, yra kur kas daugiau nei naujas pažįstamas mūsų istorijos herojus, ar ne?

Šiuolaikiniame pasaulyje tikras gerumas yra reta savybė. Daugelis žmonių kalba apie savo gerus darbus, o jų veiksmai įrodo priešingai. Ypač kalbant apie benamius gyvūnus, kurie negali atsistoti už save ir jiems reikia tik šiek tiek priežiūros. Pavyzdžiui, kai kurie Sietlo gyventojai jau seniai įpratę prie neįprasto keleivio – „Užtemimo“.

Šuo nenori laukti, kol šeimininkas baigs savo verslą pakeliui į mėgstamą parką. Pasak KOMONEWS, „Eclipse“ pats įvažiuoja į autobusą ir įsitaiso tuščioje vietoje, kur kantriai ir ramiai važiuoja į tikslą, netrukus susitinka su savininku. Kiti keleiviai pastebėjo, kad šuo visada elgėsi kaip mandagus žmogus, ir tai džiugino aplinkinius.

Šios istorijos yra panašios tuo, kad žmonės yra ištikimi gyvūnams viešajame transporte. Tai ypač svarbu šaltu oru, kai vargingiems benamiams benamiams ne taip pasiseka ir dažnai.

Žmonės juos išvaro iš autobusų ir įvažiavimų, pasmerkdami kančioms ir, ko gero, mirčiai. Nebus nereikalinga prisiminti, su kokiais sunkumais jie susiduria per šalčius.

  1. Nuolatinis šalčio poveikis sukelia peršalimą, ypač šalnomis dienomis ir naktimis gyvūnas gali sušalti iki mirties.
  2. Sniegas ir ledas, ilgai kontaktuodami su oda, sukelia skausmingas, lengvai užkrėstas žaizdas.
  3. Žiemą šunims ir katėms reikia daugiau vandens ir maisto, kad būtų atkurta temperatūros pusiausvyra.
  4. Jie miršta pasislėpę po automobiliais nuo sniego ir lietaus – ne kiekvienas vairuotojas, išvažiuodamas iš aikštelės, žvelgia po automobilio dugnu.
  5. Gyvūnai yra apsinuodiję nekokybiškomis atliekomis ir nuodais, kuriuos žmonės barsto jų kaupimosi vietose.
  6. Net jei pavyksta patekti į prieglaudą, daugelis niekada neranda naujų šeimininkų.

Ar jie to nusipelno, nes atrodo nešvarūs ar serga? Galų gale, jei gerai pagalvoji, būtent žmonės yra kalti dėl to, kad atsiduria gatvėse. Gyvūnai nėra žaislai ar vaiduokliai, jiems reikia mūsų priežiūros. Prašau pasidalinti istorija apie benamį meilužį važiuoti autobusu, galbūt tai išgelbės to paties vargšo gyvybę.

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar1 savaitė ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar1 savaitė ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar1 savaitė ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru