Connect with us

Dabar

Ar skauda kaklą, nejautrą nugarą, skauda kelius? Jums reikia teniso kamuolio ir tik 7 lengvus pratimus!

Evoliucijos būrėja neatsilieka nuo neramaus žmogaus, o štai mes, gimę bėgti, šokti ir linksmintis, užsiimame seksu, esame priversti kelias valandas nejudėdami sėdėti kabinetuose, nuobodžiauti ankštame metro ir būdami toli nuo keturių sienų. Deja, tai yra šiuolaikinio gyvenimo realijos – žmonėms akivaizdžiai trūksta mobilumo ir dažnai tam yra objektyvių priežasčių. Bet tai nėra priežastis prarasti širdį, nes galite pasiimti įprastą teniso kamuoliuką ir jį panaudoti skausmui, nuovargiui ir sąnarių skausmams šalinti!

Atgal mankšta

Sėdite visą dieną arba stovite – abu kenkia nugarai. Todėl mums padės savimasažas, kuriam reikalingi du įprasti teniso kamuoliukai ir, galbūt, įprasta kojinė. Kad į jį įdėti kamuoliukai nesiritėtų ir liktų viename ryšulyje. Turite atsigulti ant nugaros, uždėti kamuoliukus virš uodegikaulio iš abiejų stuburo pusių ir sukti visą kūną aukštyn ir žemyn. Raskite sau patogią padėtį, kuriai galite padėti pagalvę po galva ar pečiais. Atlikite trumpai, savo malonumui.

Pratimai kaklui

Mes gulime ant nugaros, po kaklu pakišame porą kamuoliukų, kiekvienas iš savo pusės, pasirinktinai į kojinę. Ištiesiame kojas ir švelniai, nustumdami pirštais, judiname kūną į priekį ir į viršų. Kaklas turėtų apsiversti per kamuoliukus ir išsitiesti, tikrai tai pajusite. Šioje padėtyje mes keliolika giliai įkvepiame ir grįžtame į pradinę būseną.

Mankšta apatinei nugaros daliai ir klubams

Ši kūno dalis pavargsta, jei žmogus ilgą laiką būna vienoje padėtyje arba aveda aptemptus ir nepatogius batus. Problema išspręsta paprastai – gulime ant šono, padedame teniso kamuoliuką po savimi, per klubą ir pradedame daryti sukamuosius judesius dubeniu. Tiesiog pirmiausia užimkite stabilią poziciją, kad nenukristumėte nuo kamuolio. Mes atliekame keliolika pasukimų pagal laikrodžio rodyklę, tada tiek pat, kiek prieš laikrodžio rodyklę, pasukame į antrąją pusę ir pakartojame.

Mankšta pečių ašmenims

Jei nėra kas masažuotų jūsų standžių pečių, turite paimti reikalą į savo rankas ir įtraukti kamuolį į problemos sprendimą. Mes gulime ant šono, kojos sulenktos, rutulys yra tarp mentės ir stuburo. Švelniai, be staigių judesių, mes riedame ratu, jausdami minkančius standžius raumenis. Apverskite kitą pusę ir pakartokite.

Mankšta keliams

Esant nuovargiui ir skausmui keliuose, mes visada laikome kamuolį šalia. Viskas ko jums reikia, tai suspausti tiesiai po keliu ir sulenkti koją, tarsi bandytumėte sutraiškyti sporto įrangą. Išspaudžiame, palaikome ir suskaičiuojame iki dešimties, atleidžiame ir pailsime 10 sekundžių, tada pakartojame. Ir taip 8-10 kartų, po to mes pereiname į antrosios kojos masažą.

Mankšta kojoms

Nusivelkame batus, padedame kamuolį ant grindų, užlipame ant jo, tačiau neperkeliame viso kūno svorio, o tik šiek tiek paspaudžiame. Arba ne šiek tiek – tai priklauso nuo jūsų jausmų ir noro pamasažuoti kojas. Slenkant judesiais pirmyn ir atgal, mes sukame kojų kamuolį, atkreipdami dėmesį į tas vietas, kurios jaučiasi labiausiai „prispaustos“. Nepamirškite apie antrą koją!

Rankų mankšta

Ar šios kompiuterio pelės šepetėliai jau yra? Nesvarbu – atsisėdame ant grindų, uždedame delną ant kamuolio, uždengiame antruoju ir perkeliame kūno svorį ant rankų, tarsi bandydami sutraiškyti žaislą. Tada toje pačioje padėtyje mes pradedame rutulį riedėti tam tikra trajektorija taip, kad jo judesiai atkreiptų mažą žvaigždutę. Kairė ir dešinė, pirmyn ir atgal, neperžengiant delno ribų. Vietomis keičiame delnus ir masažuojame antrą ranką. Turėtų padėti.

Ir keletas bendrų patarimų:

1. Jei nemalonu gulėti ant grindų, galite jį pakeisti vertikalia siena – tiesiog padėkite rutulį į reikiamą padėtį ir judėkite, kaip aprašyta aukščiau.
2. Rutuliai gali atrodyti kieti jūsų kūnui, tačiau tai yra esmė. Po eilės pratimų raumenys padėkos už sukurtą krūvį.
3. Gali būti pagunda kietus girgždančius teniso kamuoliukus pakeisti minkštais guminiais. Neapsigaukite, tai kvaila!

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar5 d. ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar5 d. ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar5 d. ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru