Connect with us

Dabar

7 maisto produktai, kurie padės augti ilgoms blakstienoms

Yra daug būdų, kaip pagerinti savo blakstienų augimą: galite naudoti eterinius aliejus, masažas vokų, ir duoti savo blakstienas pertrauką nuo makiažas. Tačiau paprasčiausias būdas juos sustiprinti yra paįvairinti savo kasdienius patiekalus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai valgyti sveiką ir skanų maistą, kuris duos naudos ne tik blakstienoms, bet ir visam kūnui.

Mes, „  Bright Side“ , ieškojome interneto, norėdami išsiaiškinti, kokie skanūs ir lengvai prieinami produktai suteiks jūsų kūnui vitaminų, reikalingų ilgoms ir sveikoms blakstienoms.

1. Kiaušiniai

Kodėl jie dirba: Kiaušiniuose yra daug  baltymų .

Ką jie daro: Plaukus ir blakstienas sudaro keratinas. Maistas, kuriame gausu baltymų, padeda jūsų kūnui gauti reikiamą kiekį aminorūgščių keratinui gaminti. Tai padarys blakstienas tvirtesnes ir ilgesnes.

2. Lašiša

Kodėl tai veikia: Lašiša yra  Omega-3 riebalų rūgščių, vitamino D ir B grupės vitaminų šaltinis .

Ką tai daro: Omega-3 riebalų rūgštys apsaugo jūsų blakstienas nuo lūžimo, trapumo ir iškritimo. Vitaminai D ir B vitaminai skatina blakstienų augimą.

3. Riešutai

Kodėl jie veikia: Riešutai aprūpina jūsų organizmą Omega-3 rūgštimis ir vitaminu E.

Ką jie daro: Riebalų rūgštys kartu su vitaminu E perneša kraują ir deguonį į plaukų folikulus. Tai padidina kraujotaką ir sustiprina plaukų folikulus. Tai padeda ilgiau išlaikyti blakstienas ir skatina jas greičiau augti.

4. Vaisiai ir daržovės

Kodėl jie dirba: Vaisiuose ir daržovėse yra vitaminų A ir C.

Ką jie daro: Šie vitaminai naudingi blakstienų augimui ir kolageno gamybai. Vaisių ir daržovių žievelėse yra silicio dioksido , būtino mineralo, kuris padeda blakstienoms pasidaryti ilgas ir sveikas.

5. Grybai

Kodėl jie veikia: Grybai yra vertingas vitamino B3 šaltinis.

Ką jie daro: Jie pagerina jūsų kraujotaką ir padeda gaminti keratiną. Vitaminas B3  skatina blakstienų augimą ir pašalina sausas ir trapias blakstienas. Tai padeda ląstelėms daugintis ir neleidžia blakstienoms iškristi.

6. Pupelės

Kodėl jie veikia: Pupelėse yra vitamino H ir folio rūgšties.

Ką jie daro: Vitaminas H padidina jūsų plaukų folikulų kraujotaką, padaro blakstienas storesnes ir neleidžia jiems išsausėti bei iškristi. Tai padeda jūsų kūnui absorbuoti aminorūgštis ir riebalus, kurie yra būtini sveikoms blakstienoms. Folio rūgštis apsaugo jūsų blakstienas nuo trapumo .

7. Nesmulkinti grūdai

Kodėl jie veikia: Sveikuose grūduose gausu vitamino B6 ir geležies.

Ką jie daro: Vitaminas B6 skatina melanino  , pigmento, kuris suteikia jūsų blakstienoms spalvą, gamybą  . Geležis laikoma plaukų folikuluose ir neleidžia blakstienoms tapti silpnoms ir iškristi.

Ar kuris nors iš šių maisto produktų jau yra jūsų dienos meniu? Ką dar jūs darote, kad blakstienos būtų ilgos ir sveikos?

Dabar

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta bus šiame žvaigždyne. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, šis derinys interpretuojamas kaip itin sėkmingas. Todėl astrologė mano, kad sėkmė turėtų lydėti kiekvieną, kurio Zodiako ženklas yra Jautis.

Astrologė, patikslinusi savo prognozę, pataria šiems žmonėms išspręsti asmeninio gyvenimo, karjeros ir finansines problemas. Ji tiki, kad visi kivirčai šeimose išsispręs ir santykiai taps darnesni. Vienišiems ir nesusituokusiems žmonėms astrologė pataria ieškotis partnerio. Karjeros srityje, jos nuomone, yra paaukštinimo ir pajamų augimo perspektyvos.

Specialistė mano, kad finansiškai turėtų pasisekti loterijose, šie žmonės gaus brangių dovanų, nemažus priedus darbe, grąžins ankstesnes skolas.

Tęsti skaitymą

Dabar

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu nestabilumu siejami tam trys Zodiako ženklai.

Avinas

Avinas turi didžiulį energijos užtaisą. Jis nebijo imtis sudėtingų projektų ir bet kokia kaina siekia savo tikslo. Tačiau jų impulsyvumas ir santūrumo stoka gali sukelti nenuspėjamų situacijų. Avinas dažnai negali klausytis savo pašnekovo, todėl gali kilti konfliktų ir ginčų. Norėdami to išvengti, šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo energiją ir nukreipti ją konstruktyvia linkme. Tam gali padėti fiziniai pratimai ir sportas, leidžiantys atsikratyti nereikalingos agresijos ir nervingumo.

Liūtas

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kuris iš pirmo žvilgsnio sukuria ramaus ir subalansuoto žmogaus įspūdį. Tačiau už to sluoksnio slypi impulsyvumas ir nestabilumas. Liūtai, jaučiantys konkurenciją, gali rodyti neprotingą agresiją ir norą dominuoti situacijose, kai tariamai pažeidžiamos jų ribos ar interesai.

Norėdami susidoroti su nesaikingumu, Liūtai turėtų suprasti, kad nereikia nuolat kam nors įrodinėti savo vertės. Svarbu įsiklausyti į save, analizuoti situacijas ir ieškoti kompromisų – to padės šio ženklo atstovams sumažinti agresiją.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi kaip aistringi ir emocingi. Jie gali būti agresyvūs, bet tuo pat metu išlaikyti gebėjimą pripažinti savo klaidas ir būti tikrais draugais. Tačiau jų agresyvios reakcijos gali tapti problema santykiuose ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
Norėdami susidoroti su pykčiu, Skorpionai turi išmokti analizuoti informaciją ir pasverti savo reakcijas. Supratimas, kad jų artimieji taip pat gali klysti, padės jiems išvengti jų destruktyvumo. Palaipsniui ugdoma savikontrolė ir gebėjimas pamatyti situaciją iš skirtingų pusių padės Skorpionams išlaikyti ramybę ir išvengti nervingumo.

Tęsti skaitymą

Dabar

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė teigiama jų savybė. Astrologai stipriosios lyties atstovams pataria atkreipti dėmesį į trijų Zodiako ženklų atstoves.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys labai gerai žino, ko nori vyrai. Šio žvaigždyno atstovės permato net slapčiausius troškimus ir daro viską, kad vyrai jaustųsi mylimi. Be to, šioms moterims šeima ir jos gerovė visada bus pirmoje vietoje. Daugeliui vyrų tai atlieka pagrindinį vaidmenį renkantis partnerę visam gyvenimui.

Ožiaragis

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, yra įsitikinusios savo idealumu visose gyvenimo srityse. Todėl jos ieško partnerio, kuris atitiktų jų aukštus standartus. Santykiuose su Ožiaragio moterimi ginčų praktiškai nėra, jau pirmą nesusipratimo minutę ji stengiasi, kad viskas būtų gerai. O bendros pastangos su vyru padės jiems sukurti jaukumą namuose ir mėgautis gyvenimu.

Vandenis

Nors Vandenio ženklo moterys laikomos natūraliomis lyderėmis, jos nori, kad jų partneris turėtų aukštesnį statusą. Vyrai gali būti tikri, kad šio žvaigždyno atstovės jiems visada suteiks reikiamą paramą, padės sunkiais laikais ir pasirūpins, kad namuose viešpatautų meilė. Šio Zodiako ženklo moterys taip pat išsiskiria tokiais bruožais kaip sąžiningumas ir atvirumas.

Tęsti skaitymą

Taip pat skaitykite

Dabar6 d. ago

Astrologė vienam iš Zodiako ženklų išpranašavo sėkmę iki metų pabaigos

Astrologė pateikė savo prognozę! Pasirodo, sėkmingiausias Zodiako ženklas yra Jautis. Astrologė teigė, kad nuo rugsėjo iki metų pabaigos Jupiterio planeta...

Dabar6 d. ago

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių nervų sistema yra pati trapiausia

Žmonės, nesugebantys valdyti savęs ir emocijų, kasdieniame gyvenime gali susidurti su daugybe problemų. Astrologijoje, pasak šios srities žinovų, su tokiu...

Dabar6 d. ago

3 Zodiako ženklai, kurių atstovės gali išvesti ši proto bet kurį vyrą

Kai kurios moterys yra tiesiog nenugalimos. Jos turi ypatingą žavesį, kuris labai traukia vyrus. Tačiau tai toli gražu nėra vienintelė...

Sveikata2 savaitės ago

Kaip sumažinti širdies ligos riziką su mitybos pokyčiais

Širdies liga yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių pasaulyje. Gana dažnai ši liga yra susijusi su mitybos įpročiais, kurie...

Sveikata2 savaitės ago

7 žingsniai į sveiką gyvenimo būdą ir ilgągyvenimą

Sveikas gyvenimo būdas ir ilgągyvenimas yra dvi sąvokos, kurios dominuoja šiandieninėje visuomenėje. Vis daugiau žmonių supranta, kad gyventi sveikai yra...

Sveikata2 savaitės ago

Kas daro jus laimingais? Atsakymas gali jus nustebinti

Laimė – tai daugeliui žmonių amžinai siekiamas tikslas. Tai abstrakti būsena, kurią sunku apibrėžti vienu sakinio. Tačiau daugelis žmonių bando...

Sveikata2 savaitės ago

Išvalykite savo organizmą natūraliai: kaip tai padaryti teisingai

Sveikas gyvenimo būdas ir geras mitybos planas yra esminiai komponentai, kad išliktumėte sveiki ir energingi. Tačiau kartais organizmas gali reikalauti...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikos mitybos pradžia: patarimai naujokams

Sveika mityba yra esminė jūsų bendros sveikatos dalis. Ji daro didelę įtaką jūsų energijos lygiui, nuotaikai, svoriui ir net ilgaamžiškumui....

Sveikata2 savaitės ago

Kaip išvengti peršalimo ir gripo: imuniteto stiprinimo būdai

Šaltuoju metų laiku peršalimai ir gripai tampa dažniau pasitaikančiomis sveikatos problemomis. Šios virusinės infekcijos gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip...

Sveikata2 savaitės ago

Sveikatos sutrikimų prevencija: kas yra svarbu

Sveikatos sutrikimų prevencija yra esminis aspektas užtikrinant ilgalaikę gerovę ir kokybišką gyvenimą. Nors gydymas ir reabilitacija yra svarbūs gydant ligas,...

Populiaru